Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Prezident Miloš Zeman navštívil automobilku Tatra

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 8. 10. 2013
15
Začátkem října navštívil prezident České republiky pan Miloš Zeman akciovou společnost Tatra Trucks a setkal se s jejím vedením i zaměstnanci.

Prezident Miloš Zeman přijel do kopřivnického podniku v rámci své cesty po krajích České republiky 3. října v doprovodu vedoucího prezidentské kanceláře Jindřicha Forejta a moravskoslezského hejtmana Miroslava Nováka. Prezidentskou návštěvu přivítal předseda představenstva Petr Rusek.

Nejprve se prezident setkal s majiteli společnosti René Materou a Jaroslavem Strnadem, vrcholným management společnosti, členy představenstva, dozorčí rady a řediteli dceřiných společností Taforge, Tafonco i bývalé dceřiné společnosti Tawesco, která stále patří mezi významné dodavatele společnosti Tatra Trucks.

Následovalo setkání se zaměstnanci ve výrobní hale hlavní montáže. Zde kromě přehlídky současných modelů nákladních vozidel Tatra čekalo na prezidenta i příjemné překvapení v podobě limuzíny T700, kterou jezdíval jako premiér. Když mu bylo nabídnuto, aby se posadil na místo spolujezdce, neodolal. Při pohledu na palubní desku zavzpomínal na svůj jediný návrh na inovaci vozu, a to na dodatečně připevněný „popelníček“.

Po prohlídce vozidel prezident promluvil k zaměstnancům z korby modelu Phoenix. Mimo jiné prohlásil, že Tatře fandí, a přislíbil kopřivnické značce podporu během svých zahraničních cest.

„V neděli se mnou jede pan ředitel kvůli získání zakázek do Izraele. Když jsem byl v Polsku, tak jsem lobboval pro 800 tatrovek pro polskou armádu a slibuji, že to budu dělat i nadále,“ uvedl prezident Miloš Zeman před zaměstnanci Tatry.

Příležitost oslovit prezidenta a položit mu otázky dostali na jeho přání rovněž zaměstnanci. Prezident Zeman během svého projevu vyjádřil optimistické přesvědčení, že kopřivnickou automobilku nyní čekají lepší časy.

„Je důležité, aby automobilka byla konkurenceschopná. Nevidím důvod, proč by neměla mít velký odbyt, i když už to nebude patnáct tisíc kusů ročně jako kdysi,“ řekl zaměstnancům Miloš Zeman.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - britas1
NEJPRVE TU AUTOMOBILKU ZNIČÍ A TEĎ SI TAM PŘIJEL HONIT TRIKO
britas1
| 8. 10. 2013
a ty si to četl? já že sem dáváš odkaz který dokládá to co psal člověk před tebou a proč by měl být bolševik kuli tomu co napsal? plácáš omezený kraviny a ještě někoho napadáš, trapas.
Avatar - šmoula nešika
NEJPRVE TU AUTOMOBILKU ZNIČÍ A TEĎ SI TAM PŘIJEL HONIT TRIKO
šmoula nešika
| 8. 10. 2013
8-s :no: :-O
Avatar - šmoula nešika
Mlhoš
šmoula nešika
| 8. 10. 2013
:yes:
Avatar - šmoula nešika
Mlhoš
šmoula nešika
| 8. 10. 2013
>:D >:D >:D >:-[]
NEJPRVE TU AUTOMOBILKU ZNIČÍ A TEĎ SI TAM PŘIJEL HONIT TRIKO
Th0r
| 8. 10. 2013
Co to plácáš za hovadiny?

Tady si o tom něco přečti, než začneš lhát bolšáne.

[odkaz]