Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Range Rover Evoque Convertible se bude vyrábět!

Michal Fokt Michal Fokt 18. 7. 2013 • 01:56
14
35
Zobrazit náhledy (14)
Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque
U Land Roveru změnili názor a rozhodli se dát zelenou projektu otevřené verze SUV Range Rover Evoque. Očekávejte ho už příští rok.

Křížení automobilových tříd už je dnes naprosto běžná věc a nezřídka dochází i k poměrně bizarním kombinacím. Jednou z nejkurióznějších je nepochybně kříženec SUV a kabrioletu, s kterou přišel Nissan v podobě modelu Murano Crosscabriolet, byť svou roli v tomto případě hraje i poněkud kontroverzní design. Nicméně i vůz této koncepce bude mít pokračovatele.

Land Rover podobné choutky naznačil v roce 2012 konceptem Range Rover Evoque Convertible a tohle auto nemělo žádné zjevné vady - vycházelo z pohledného, lifestylového auta a odstranění střechy mu rozhodně neublížilo. Jenže pak vedení automobilky rozhodlo, že zůstane jen u studie a pokud má být dopřán majitelům bližší kontakt s okolím, pak formou polokabrioletu ve stylu Fiatu 500C nebo Citroënu DS3 Cabrio.

Jenže teď je prý všechno jinak. Britský magazín What Car? přišel se zprávou, že management změnil názor a projekt Range Rover Evoque Convertible schválil. Ba co víc, nebudeme muset na konkrétní výsledek čekat dlouhé roky - produkční verze přijde už v roce 2014. Bude postavena na bázi třídveřového modelu Evoque, od studie by se měla lišit jen v detailech a nabízet se bude se třemi motory. Přeplňovaný benzinový dvoulitr o výkonu 179 kW doplní turbodiesel 2,2 l ve verzích se 112 a 142 kW.

Témata
20. 7. 2013 10:52
Re: Vzhled
staci si precist nadpis.
Avatar - happy_driver
20. 7. 2013 00:09
Re: ....
Jeden nikdy nevie, mozno budes mat stastie na dobry kus....
19. 7. 2013 17:31
Re: ....
Fakt? říkal jsem si, že v tom Evoque je tak málo "sporných součástek", že by to mělo být ok...
19. 7. 2013 17:30
Re: Super
Tak tak. Docela jsem čuměl, že jsem pár benzínů už potkal. Potkal třeba benzínovou pětku F10 je naprosto nevšední záležitost.
19. 7. 2013 17:29
Re: Auto pro holky
No právě. Je tam laciná technika použitá v luxusním balení.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku