Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

RegioJet: Autobusem z Brna a Kroměříže až k ZOO Zlín-Lešná

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 9. 8. 2016 • 14:31
8
2
Zobrazit náhledy (8)
Abarth Abarth Abarth
Z Brna a Kroměříže bude nyní možné navštívit ZOO Lešná u Zlína díky autobusům RegioJet bez přestupů a hledání navazujících spojů.

Žluté autobusy RegioJet začínají od středy 10. srpna letošního roku zajíždět i do ZOO Zlín-Lešná. Nově tak mohou cestující využít autobusovou dopravu k výletům do jedné z našich nejnavštěvovanějších zoologických zahrad, a to bez přestupu na lince z Brna nebo Kroměříže do Zlína.

Autobusy RegioJet jednou denně dovezou cestující přímo až ke vchodu do zoologické zahrady a před branami ZOO je opět vyzvednou odpoledne a odvezou zpět domů. Na linku mají být nasazeny autobusy Fun&Relax s individuálním systémem palubní zábavy s obrazovkami v jednotlivých sedačkách.

Od zahájení provozu až do 31. srpna letošního roku budou autobusy do zastávky ZOO Lešná zajíždět denně. Následně od 1. září pak mají na tuto zastávku jezdit pouze o sobotách a nedělích.

Autobusy mají odjíždět z Brna v 7.00 hodin, z Kroměříže v 9:55 a příjezd k ZOO Lešná bude v 10:35 hodin. V opačném směru má být odjezd od ZOO Lešná v 16:35 hodin s příjezdem do Kroměříže v 17:40 a do Brna v 18:35 hodin.

Cena jízdného z Brna je například pro dospělého cestujícího při využití kreditové jízdenky začíná na 130 Kč v jednom směru, a případě běžné jízdenky je to pak 150 Kč (tzv. Mimošpičkové jízdné).

V případě cesty z Kroměříže je cena jednosměrné jízdenky pro dospělého cestujícího 85 Kč. Na lince platí také slevy nabízené dopravcem RegioJet – například poloviční jízdné pro děti od 6 do 15 let apod.

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly
9. 8. 2016 21:44
Zoo v autobuse
Nevim jak je to dnes, ale kdyz jsem tim autobusem jel poprve v roce 2006 a naposled coz bylo nekdy v roce 2011 tak bylo celkem bezne, ze nefungovalo wc a nebo smrdelo a i oboji dohromady. >:D >:D >:D
9. 8. 2016 08:45
Dobrý nápad
Zoo Lešná je moje nejoblíbenější Zoo v ČR a myslím si, že to je skvělý nápad. Parkoviště tam jsou zoufale přeplněné a dost návštěvníků přijede autem, protože autem do Zlína + relativně dlouhá cesta trajflem.. To už raději risknout auto a doufat že půjde někde zaparkovat. Já jsem už 2x přijel a zároveň obratem odjel.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku