Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Renault Trucks posiluje své postavení v Evropě

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 29. 8. 2019 • 01:02
7
Zobrazit náhledy (7)
Renault Trucks T High 1894 Edition Renault Trucks T High 1894 Edition

Renault Trucks a Volvo Trucks optimalizují svoji organizaci s cílem nadále rozvíjet své zaměření na zákazníka a obchodní zastoupení na evropském trhu.

Renault Trucks a Volvo Trucks budou zavádět novou organizační strukturu v podobě odděleného obchodního zastoupení od ledna roku 2020. Cílem je maximálně využít potenciálu každé ze značek na jednotlivých evropských trzích.

Na většině evropských trhů společnost Volvo Group doposud společně řídila obchodní aktivity obou značek Renault Trucks a Volvo Trucks.

Díky zřízení oddělených obchodních zastoupení pro Renault Trucks a Volvo Trucks, má mít každá značka možnost plně rozvíjet svůj potenciál a specifickou orientaci na zákazníka.

Organizace a fungování servisní sítě se přitom nemění. Renault Trucks a Volvo Trucks budou nadále pokračovat ve spolupráci v rámci svých duálních truck center.

„Jsme přesvědčeni, že odděleným obchodním zastoupením pro každou z našich značek přispějeme ještě více k úspěchu zákazníků. Budeme efektivnější, lépe připraveni na budoucnost a více se zaměříme na obchodní ambice každé ze značek,“ řekli ve společném prohlášení Helene Mellquist, prezidentka Volvo Trucks Europe, a Jean-Claude Bailly, prezident Renault Trucks Europe.

Zdroj: Renault Trucks

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud