Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Renault Trucks rozšiřuje TruckSimulator o soutěžní kamion z Dakaru

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 16. 6. 2018 • 23:18
5
Společnost Renault Trucks prostřednictvím rozšíření své aplikace TruckSimulator nabízí široké veřejnosti možnost vyzkoušet si řízení speciálu pro rallye Dakar a Silk Way.

Společnost Renault Trucks před lety uvedla svůj TruckSimulator, jehož prostřednictvím nabízí hráčům možnost volby z různých prostředí provozu a následně ze zástupců aktuální generace svých hlavních modelových řad nákladních vozidel.

Nově si mohou hráči vedle řízení standardních nákladních vozidel francouzské značky vyzkoušet i jízdu se závodním speciálem Renault Trucks K520, jehož přeplňovaný vznětový šestiválec DXI 13 o objemu 12,8 litru může disponovat nejvyšším výkonem přes 736 kW (1000 k).

Spolu se závodním kamionem mají hráči k dispozici i nové prostředí, které se svým pojetím přibližuje tratím náročných dálkových soutěží. Toto nové prostředí má pět úrovní obtížnosti a ve finále lze závodit se čtyřmi dalšími hráči.

Pro jízdu lze volit dva režimy zobrazení, z nichž jeden nabízí pohled z pozice řidiče, usazeného za volantem a druhý pak sleduje vozidlo zezadu.

Tato nová verze aplikace TrucksSimulator je k dispozici v App Store a Play Store v pěti jazycích (francouzštině, angličtině, němčině, španělštině a italštině).

Foto a video: Renault Trucks

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud