Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Reportáž: Škola smyku se Škodovkou

Vitek Vitek 29. 10. 2009 • 15:14
15
AUTOFUN absolvoval na mosteckém polygonu školu smyku za asistence závodních jezdců týmu Škoda Motorsport. Jak se jezdí s Octavií RS (a jinými produkty mladoboleslavské automobilky) dveřmi napřed?

Náš specialista na sportovní auta a tuning AUTOFUN přijal pozvání od Škodovky a vyrazil na polygon u Autodromu Most, aby tam otestoval, jak se auta z Mladé Boleslavi chovají v mezních situacích. Ano, v tom areálu, kde si ti méně šťastní z nás mohou umazat nějaké ty bodíky co nasbírali v provozu.

Přečtěte si článek Škoda smyku aneb uklouzne to i Yetimu, doplněný velkou fotogalerií.

Související články

Témata
14. 6. 2020 22:23
Re: škola smyku
To nevypadá špatně. Já právě školu smyku dostal jako dárek od své ženy. Konkrétně se jednalo o toto: https://coolzazitky.cz/…ocesky-kraj.html Můžu vám říct, že sedět poprvé v takovém autě a ještě si v něm pořádně zasmykovat byl neskutečný zážitek.
31. 7. 2019 21:17
škola smyku
Já jsem na školu smyku narazil přes https://autozazitek.cz/…tky/skola-smyku/ a musím říct, že to byla opravdu skvělá zkušenost, díky které teď vím, jak se automobil v krizových situacích chová. Doufám tedy, že kdybych se v reálném životě dostal do nějaké krizové situace, tyto zkušenosti zužitkuji.
29. 6. 2019 20:46
Škola smyku
Všechny zdravím a ráda bych se s Vámi podělila o svou zkušenost. Školu smyku jsem dostala poukazem od přítele, abych se pořádně naučila jezdit v krizových situacích. Jelikož vozím v autě děti byla jsem za to vděčná a fakt to bylo skvělý!
22. 2. 2019 16:05
škola smyku
supr
29. 10. 2009 14:39
Re: v moste?
tak pro ctam jiz jezdej jizdy pro verejnost, neni hotovej celej okruh, ale jedna varianta je jich pro verejnost otevrena

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku