Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Richard Hammond chystá nový pořad. Věnovat se bude renovacím veteránů

Jan Zajíc Jan Zajíc 21. 6. 2021 • 18:48
9
Zobrazit náhledy (9)
The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour

Richard Hammond pracuje na novém pořadu. A dobrou zprávou je, že se bude věnovat automobilům.

Britský moderátor, známý především z pořadů Top Gear a The Grand Tour, totiž chystá show, v níž půjde o renovace veteránů a klasických vozidel. Hammond na to nebude sám, velkou roli budou hrát Neil a Anthony Greenhousovi, specialisté na opravy a renovace.

Tahle dvojice - otec a syn - už Richardovi v minulosti dala dohromady několik aut, naposledy se postarala o renovaci jeho Jaguaru XK150.

Hammond dokonce nedávno s oběma chlapíky vytvořil firmu, pro níž vybral jméno The Smallest Cog (což znamená "nejmenší ozubené kolo", ale pokud ovládáte angličtinu, určitě vám došlo, že jde také o slovní hříčku pracující s velice podobnou výslovností slov "cog" a "cock"). Jeho ambicí totiž je rozjet skutečný byznys orientovaný na renovace veteránů.

"Strávil jsem 25 let kritikou aut jiných lidí, teď chci ukázat vlastní práci. Můj dědeček byl karosář, kdoví, možná jsem zdědil část jeho dovedností. Jedná se o skutečný obchod, skutečný projekt," tvrdí Hammond.

Nový pořad o renovacích veteránů se objeví na platformě Discovery+, údajně ještě v letošním roce. Kromě už zmíněného hotového Jaguaru XK150 by se v něm mohl objevit Ford Escort RS2000 a mluví se také o jednom zatím nespecifikovaném britském superautě.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud