Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Rychlá jízda za hranice úspěchu: Aprilia A Day láká na nezapomenutelné zážitky!

redakce AUTO.CZ
Diskuze (0)

Aprilia doslova letí vpřed a její připravovaná akce A Day v Brně je toho důkazem.  Aprilia totiž nenabízí pouze adrenalin, ale klade důraz i na bezpečnost a vzdělávání.

Kdo by si pomyslel, že ještě nedávno poměrně malá značka se stane jedním z největších hráčů na českém motocyklovém trhu? Ten, kdo však nějakou aprilii osedlal, se ničemu nediví. Motocykly z továrny v Noale totiž vynikají nejen svým ladným šarmem a půvabem, ale také dravostí a nekompromisním výkonem. Aprilia je jednou z nejúspěšnějších značek v historii motocyklových závodů, která jen za svou kariéru započatou v roce 1992 získala již 54 titulů mistra světa.

Brno plné Aprilkářů

Bezpečnost a vzdělávání jsou klíčovými pilíři filozofie Aprilie. Proto se značka rozhodla uspořádat akci A Day, která není jen o rychlosti a zábavě, ale také o zlepšení jezdeckých dovedností a zvýšení bezpečnosti na silnicích. Účastníci budou mít možnost zdokonalit své schopnosti pod vedením zkušených instruktorů, jako je Libor Podmol, Adam „Special“ Peschel nebo Karel „Carlos“ Táborský. Carlos i Adam mají sami aprilku ve své flotile, a tak by se těžko hledal někdo povolanější, než jsou právě oni.

A Day se bude konat 14. a 15. června 2024 na legendárním Masarykově okruhu v Brně. Již nyní se těší obrovskému zájmu a místa mizí rychlostí blesku.

Na akci čeká účastníky mnoho zajímavého. Tři kurzy motoškoly, chill zóna s občerstvením a každý účastník bude mít možnost vyzkoušet si nejnovější modely Aprilia zdarma.

Na programu je také speciální Talk Show s Liborem Podmolem, Petrem Slezákem a Davidem Bodlákem o projektu Tuono X.

Kurzy motoškoly pro všechny úrovně

A Day nabízí tři typy kurzů motoškoly, aby si každý jezdec našel to své. Podmínkou je však dorazit s vlastím motocyklem značky Aprilia.

Motoškola START je určena pro začátečníky, kteří se chtějí naučit základní dovednosti a bezpečnostní techniky.

ADVENTURE je perfektní pro ty, kteří chtějí zlepšit své off-road schopnosti a naučit se ovládat motorku v náročných podmínkách.

POKROČILÝ TRÉNINK osloví zkušené jezdce, kteří chtějí zdokonalit své techniky a dosáhnout maximálního výkonu na trati.

Video se připravuje ...

Každý z těchto kurzů je navržen tak, aby účastníci mohli získat nové dovednosti a zlepšit svou techniku pod dohledem profesionálů. Navíc jsou doprovázeny individuálním přístupem a praktickými radami, které jezdci mohou ihned aplikovat.

Na všechny se navíc dá stále zaregistrovat. U Pokročilého tréninku byla pro velký zájem navýšena kapacita a u zbylých dvou je stále pár volných míst.

Den pro opravdové milovníky Aprilie

Nebude to však jen o individuálním zdokonalení, ale i o sdílení zážitků a zkušeností s ostatními motorkáři. Společné jízdy na okruhu a večerní posezení s večeří, na které značka srdečně zve, budou ideální příležitostí k navázání nových přátelství.

Akce A Day je otevřena pouze pro motocykly a skútry značky Aprilia. Kompletní program, informace o registraci a ubytování najdete na oficiálních stránkách akce. Nepropásněte příležitost stát se součástí této exkluzivní události a posuňte své jezdecké schopnosti na novou úroveň!

redakce AUTO.CZ
Diskuze (0)

Doporučujeme