Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Šanghaj 2019: Škoda ukázala nový vzhledový prvek na všech modelech. Očekávejte jej i u nás

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 16. 4. 2019 • 12:01
16
24
Zobrazit náhledy (16)
Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Kodiaq Škoda Kodiaq

S novým poznávacím znamením mladoboleslavské automobilky se nesetkáváme poprvé, ale prvně jej vidíme na Octavii či Superbu. Jak jim vzadu sluší nápis namísto loga?

Jak si jistě vzpomínáte, Škoda Scala se stala prvním modelem mladoboleslavské značky, který na víku pátých dveří dostal nápis namísto tradičního loga s okřídleným šípem. Nejde o jednorázovou záležitost, krátce po Scale následoval tento trend také Kamiq a brzy se název objeví na dalších a dalších modelech.

A nebudeme muset nutně čekat na facelift či novou generaci. Ve zprávách nám už přistálo několik snímků prototypů Kodiaqu, který se prohání po českých dálnicích s nápisem vzadu. Nový vzhledový prvek tak lze napříč modelovou řadou očekávat co nevidět.

Zatím jsme tedy s nápisem vzadu viděli Scalu, Kamiq a Kodiaq. Musím říct, že za mě nejvíce sluší Scale, hlavně díky prodlouženému oknu pátých dveří a tedy černému podkladu mezi světlomety. Na mladoboleslavských SUV už mi přijde, že se nápis tak trochu ztrácí, respektive že staré dobré logo vynikalo víc.

No a po otevření stánku Škody na šanghajském výstavišti se můžeme podívat na to, jak nápis sluší také dalším modelům, například Superbu, Karoqu či Octavii, která se tu prezentuje coby liftback i kombi. Trend je jasný, logo vzadu byste tady na modelech boleslavské značky hledali marně. A je jen otázkou času, než se objeví také u nás.

Související články

Témata
Avatar - rohYpnol
17. 4. 2019 22:19
Re: Letiště Praha
ne, napsal jsem to správně.
Avatar - CICERO
17. 4. 2019 20:36
Re: Sorry, ale
Multipla měla hrb na kapotě, aby bylo vidět typany velká okna, tady je to jen velkým napsaný, stejně všechny brzdí vlevým, jestli je tam: škoda,duster,passat je jedno... Aspon je hned jasný ským je čest... :-) Dá se i vypalovat dálkama… Možností je... :D :D :D
Avatar - CICERO
17. 4. 2019 20:33
Re: Letiště Praha
*škola … ;-)
Avatar - rohYpnol
17. 4. 2019 18:38
Sorry, ale
1) na článku nevidím nic špatného. Aspoň vidíme jak to bude vypadat... 2) za mě žádný přínos. Okřídlená slepice se mi zamlouvala víc. Tady mi to přijde jak... písmo vysekané do náhrobního kamene... Už jsem to psal jednou - automobilka se (za mě) má prezentovat především designem, nikoliv nápisy :-!
Avatar - rohYpnol
17. 4. 2019 18:36
Re: Letiště Praha
Proč? Havel byl taky jedna velká škoda.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku