Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Scania dodala šest nových autobusů pro ČSAD Polkost

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 18. 12. 2019 • 23:27
6
Zobrazit náhledy (6)
Autobusy Scania pro ČSAD Polkost

 V barvách pražské integrované dopravy bude jezdit dalších šest nových autobusů Scania Citywide LF.

Scania Citywide LF je autobus, který byl speciálně navržen pro rušný provoz v centrech měst, který si žádá rychlý nástup a výstup cestujících s maximální přepravní kapacitou. Vozidla pro ČSAD Polkost o délce 12 metrů jsou plně nízkopodlažní, disponují 28 sedadly, která doplňují dvě sklopná, místem pro invalidní vozík a mají celkovou přepravní kapacitu 95 cestujících.

Všech šest autobusů se může pochlubit řadou prvků výbavy, zvyšujících komfort přepravy. Cestující mohou využívat Wi-Fi připojení, USB porty pro nabíjení mobilních zařízení, úhradu jízdného lze uskutečnit prostřednictvím platebních karet, vozíčkářům je k dispozici plošina, a komfort cestování zvyšuje klimatizace uvnitř celého vozu. Pro řidiče je pak mimo jiné k dispozici lednička.

„S vozidly značky Scania máme dobrou zkušenost. Už delší dobu používáme nákladní vozidla a za poslední půlrok jsme si vyzkoušeli i autobusy,“ říká majitel společnosti ČSAD Polkost Milan Poledný. A dodává: „Na Scanii nejvíce oceňujeme kvalitu vozidel a servis, který je k dispozici sedm dní v týdnu. Vždy rychle a pružně reaguje na naše potřeby.“

Nové nízkopodlažní autobusy Scania Citywide LF ve službách společnosti ČSAD Polkost budou provozovány na linkách 115, 226 a 227 v okolí Hájů a Říčan.

Zdroj: Scania Czech Republic s.r.o.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud