Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Seat vás naučí sbalit se na dovolenou. Má na to speciální metodu

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 1. 8. 2018 • 14:01
10
14
Zobrazit náhledy (10)
Seat využívá metodu KonMari pro úsporné balení na dovolenou Seat využívá metodu KonMari pro úsporné balení na dovolenou Seat využívá metodu KonMari pro úsporné balení na dovolenou Seat využívá metodu KonMari pro úsporné balení na dovolenou Seat využívá metodu KonMari pro úsporné balení na dovolenou
Automobilka Seat ve spolupráci s první certifikovanou konzultantkou úklidové metody KonMari v Evropě představuje tři jednoduché kroky pro úsporné balení zavazadel do vozu.

Pro nákladní zavazadel do automobilu před jízdou na dovolenou existuje řada zaručených rad i logických pravidel. Z nich k těm nejzásadnějším patří, že nejtěžší věci mají být naloženy do vozu jako první a co nejníže, aby příliš neměnily těžiště vozidla a minimalizoval se tak vliv zatížení na jízdní vlastnosti vozu.

Samozřejmostí je i zajištění zavazadel proti volnému pohybu, třeba pomocí popruhů či sítí s využitím ocelových ok v zavazadlovém prostoru. Na prvním místě je vždy bezpečnost.

Automobilka Seat připravila ve spolupráci s Aline Lau, první certifikovanou konzultantkou úklidové metody KonMari v Evropě, instruktážní video, které může vhodně doplňovat výše zmíněné zásady.

V první řadě je potřeba si dobře rozmyslet, co si opravdu chceme vzít na dovolenou a co budeme skutečně potřebovat. Vše bez čeho se obejdeme, pak může zůstat doma. Vše co má jet s námi, pak máme chytře a úsporně zabalit do svých zavazadel. Při nakládání do vozu je pak dobré mít vše rozděleno do kategorií, aby mohly být věci osobní potřeby umístěny v interiéru, zatímco kufry a sportovní vybavení zamíří do zavazadlového prostoru.

Témata
3. 8. 2018 08:54
Re: Asi bych jim vzal vítr z placet
Nějak ve zbalené verzi soudružky specialistky nevidím ten velký žlutý kufr a kočárek.

Chtít jet v takové nákupní tašce na dovolenou je za trest. Jeli jsme na tři týdny ve čtyrech, plážová lehátka, lednička, balíky vod na cestu a auto bylo furt poloprázdný...

[odkaz]
2. 8. 2018 13:00
Re: Blba reklama
Moje sú o niečo staršie, takže do roka vypadne športový kočík a plienky. Oblečenie na letnú dovolenku veľa nezaberie. A bicykle dávam na nosič na ťažné tam sa ľahko zmestí aj odražadlo.
2. 8. 2018 11:48
Re: Blba reklama
Mam 3-rocneho a 0.75-rocneho. Takze treba aj kocik, aj odrazadlo, aj plienky, aj knizky, aj sunare a ine krmiva, kopu oblecenia, drogeria a podobne... Takze do takeho pidiauticka by sme sa nezbalili...
Alektronicke hracky snad ani nemaju, okrem nejakych vrieskajucich auticok a kniziek.
Avatar - Blue Sun
2. 8. 2018 10:43
Re: Blba reklama
Hlavně omezit ty elektronické hračky na minimum... i to by měl být jeden ze smyslů dovolené.
2. 8. 2018 08:55
Re: Asi bych jim vzal vítr z placet
Tak samozřejmě to není otázka kuchyně. Na dovolenou si beru především hodně hraček.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud