Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Šetřit palivo mohou i ojetá vozidla značky DAF

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 22. 1. 2020 • 13:53
7
Zobrazit náhledy (7)
DAF CF a XF dostanou nové podvozky DAF CF a XF dostanou nové podvozky

Společnost DAF Used Trucks nabízí ojetá nákladní vozidla značky DAF, s nimiž lze dosáhnout 15% úspory paliva ve srovnání s jejich přímými předchůdci.

Společnost DAF Used Trucks v rámci svého programu First Choice pro zánovní použitá vozidla již nabízí zástupce první generace modelů Euro 6. Tato vozidla značky DAF ve srovnání s předchozími modely s motory Euro 5 nabízí 15% a vyšší úsporu paliva.

Vozidla, která jsou vybrána do programu First Choice, absolvují nezbytnou údržbu a případné opravy, aby byla v okamžiku prodeje plně připravena pro nasazení v provozu. V případě zástupců generace modelů Euro 6 se jedná o vozidla s maximálním nájezdem 400.000 kilometrů a moderními asistenčními systémy a prvky výbavy, umožňujícími skutečně výrazné snížení spotřeby paliva oproti předchozí generaci vozidel.

V současnosti DAF Trucks pro zařazení do programu First Choice vybírá vedle zástupců generace Euro 6 pouze vozidla mladší pěti let, která mají najeto méně než 600.000 kilometrů. Tato vozidla ovšem musí mít vzhled nového vozu, plně zdokumentovanou servisní historii, certifikát STK a splnit všech 200 bodů kontrolního seznamu DAF.  Zákazníkům je spolu s nimi nabízena možnost výhodného financování a smlouva o údržbě a opravách.

Všechna použitá vozidla DAF nabízená v rámci programu First Choice jsou dodávána s jednoletou zárukou od výrobce. V případě vozidel mladších než čtyři roky je poskytována plná záruka na 12 měsíců, jejíž součástí je záruka na pohonnou soustavu a všechny ostatní součásti vozidla instalované výrobcem. Vozidla se stářím čtyř a pěti let jsou pak dodávána se zárukou na pohonnou soustavu.

Zdroj: DAF Trucks N.V.

Doporučujeme

Témata