Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Škoda láká na Octavii RS zajímavou reklamou (+video)

David Bureš David Bureš 24. 7. 2013 • 13:10
6
40
Zobrazit náhledy (6)
Škoda Octavia
V chystané reklamě na vrcholnou verzi Octavie se objeví monster truck prodávající zmrzlinu nebo rychlá sekačka na trávu.

Škoda zahajuje reklamní kampaň na novou generaci Octavie RS. Její součástí je i minutové video, které bylo natáčeno v Praze. Mladoboleslavská automobilka zveřejnila i fotografie z tohoto propagačního snímku.

Reklama prezentuje Škodu Octavii RS projíždějící čtvrtí, ve které všichni obyvatelé používají předměty v nadupaném stylu verze RS. Mezi ně patří sportovní sekačka na trávu se sportovními polepy a ohromnými výfuky nebo stylová dětská tříkolka.

Vedoucí marketingu britského zastoupení Škoda Auto Heidi Cartledgeová tvrdí, že reklama přináší myšlenku každodenních předmětů se zvýšeným výkonem.

Jinou verzi reklamy již mohli zhlédnout návštěvníci letošního ročníku goodwoodského Festivalu rychlosti. Na serveru YouTube je tato, pravděpodobně anglická, verze reklamy už od 12.7. Na britských kanálech bude vysílána od konce srpna, česká verze s českým hercem za volantem se jistě objeví i na našich obrazovkách.

Škoda Auto se především na britském trhu v minulých letech proslavila svými vtipnými reklamami. Mezi ně patřily kampaně „Vyrobeno z lahodných surovin“ s Fabií v podobě dortu, „Vyrobeno ze vzteklých materiálů“ propagující Fabii RS nebo „Více panoramatická střecha než kdy dříve“ s osobami spadlými na zadní sedadla Superbu.

Témata
Avatar - white label
26. 7. 2013 23:40
Re: Disky nový Škody
Vynechme tedy "všemohoucí" marketing a věnujme se faktům:
Fabia II byla představena v Ženevě v březnu 2007. Swift předchozí generace přišel už začátkem roku 2005, navíc designově vycházel ze "Suzuki concept S" z roku 2002:
[odkaz]
...na kterém už od roku 2001 pracovalo italské (Orbassano) designové studio "Vercarmodel Saro":
[odkaz]
26. 7. 2013 18:59
Re: Disky nový Škody
To je samozrejme pravda :yes: , ale jej vyvoj bol skonceny skor ako u Swiftu. Predavat sa zacala neskor, ale to je marketing...
Avatar - white label
25. 7. 2013 19:59
Re: Kam reklamou cíli???
Tak vidíš, nakonec jsi tu pointu málem pochopil alespoň částečně, bohužel (pro tebe), aniž bys to sám vůbec tušil .... :*) >:-[]
Avatar - white label
25. 7. 2013 19:43
Re: Kam reklamou cíli???
Co když přitom marketing Škody naopak vtipně upozornil na opak, tedy na nepozérskou filosofii (nejen) designu ORS. Ne na všem vrcholném, samozřejmě v rámci své řady, to musí být vidět tak okatě, jako na jiných předmětech v reklamě.
Kdyby chtěli opravdu drsňáckou cool reklamu ve stylu Focusu RS, "STI nebo rovnou Ferrari či McLarenu" (která by se k ORS logicky naopak nehodila), vypadala by ta reklama jinak, včetně té (také záměrně) tělesně "nedokonalé" posádky. :-)
Avatar - white label
25. 7. 2013 18:49
Re: Disky nový Škody
Fa2 přišla až po Swiftu předchozí g.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku