Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Škoda Octavia RS a obrovská zmrzlinářská dodávka (+video)

Jan Mička Jan Mička 21. 8. 2013
5
37
Zajímavý způsob propagace nové Octavie RS zvolilo britské zastoupení Škody. Zdejší promo turné bude doprovázet netradiční zmrzlinářský vůz.

U nás škodovka propagovala modely s pohonem všech kol prostřednictvím zimního Škoda Parku, ve Velké Británii šli ještě dál. Při příležitosti uvedení nejrychlejší Octavie na zdejší trh zvolila automobilka opravdu netradiční doprovodný vůz. Zmrzlinářská dodávka nabyla opravdu obrovských rozměrů a úměrně tomu jsou velké i lahodné produkty, které budou připraveny pro děti všech věkových kategorií.

Růžová dodávka si zahrála v britské reklamě na novou Octavii RS. Je 6,4 metru vysoká, váží 5,5 tuny a stojí na kolech o průměru 1,5 metru. Není divu, že si musí děti pro sladkou odměnu vystoupat po hliníkových schodech. Promo turné po zdejších městech je naplánováno na příští měsíc a nabízená zmrzlina bude zcela zdarma.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

a co takhle zpravu o tom
jossalito
| 22. 8. 2013
>:D :yes:
a co takhle zpravu o tom
janyc
| 22. 8. 2013
Mas pravdu stare TSI motory boli katastrofa . Lenze nove motory TSI su lepsie a spolahlivejsie ako doposial a kludne moze byt Skoda v dlhodobych testoch lepsia ako Hyundai.
toto nie je PR...
Nagano
| 22. 8. 2013
Pokud je ten čas pravdivý (nemohu soudit, jen se mi zdá těch kulatých 8:30 minimálně podezřelých a navíc na webu kam odkazuje jossalito je v komentáři napsáno toto: "Auf der Nordschleife soll er nach einer flott gefahrenen Runde 8:30 Minuten angezeigt haben" ... tzn. že čas 8:30 je odhad výrobce a kolo s tímto vozem zatím nebylo zajeto, čeká ho to v listopadu) tak se samozřejmě omlouvám...čerpal jsem z autoforum, kde kolo už zajeli kolem 9 minut a v komentářích popisovali, že na suchém povrchu by se dalo zajet kolem 8:30 - 8:35.
a co takhle zpravu o tom
holden_holden
| 22. 8. 2013
ty nejsi jen tupy jelito ty si jen tupy hovado
toto nie je PR...
jossalito
| 22. 8. 2013
Neměl bys reagovat spíš na někoho jiného? ;-)