Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Speranza je starší podivnost od Mansory. Jeden exemplář může být váš. Za 12,5 milionu

Jan Zajíc Jan Zajíc 21. 4. 2020 • 04:43
26
1
Zobrazit náhledy (26)
Mansory Speranza Mansory Speranza Mansory Speranza Mansory Speranza Mansory Speranza Mansory Speranza Mansory Speranza Mansory Speranza Mansory Speranza Mansory Speranza Mansory Speranza Mansory Speranza Mansory Speranza Mansory Speranza Mansory Speranza Mansory Speranza Mansory Speranza Mansory Speranza Mansory Speranza Mansory Speranza Mansory Speranza

Poněkud kontroverzní výtvory společnosti Mansory vám ukazujeme docela často. Většinou jde ale o novinky.

Tentokrát se však podíváme na jedno starší auto. Jmenuje se Speranza a má snad všechny vlastnosti, které byste od vozu upraveného firmou Mansory očekávali. Ale hlavně je na prodej. A za hodně velkou částku.

Určitě jste poznali, že Speranza svůj život začínala jako krátký Mercedes-Benz třídy G v otevřené karosářské verzi. V tomto konkrétním případě se v Mansory vrhli na G 500 z roku 2012, které má pod kapotou 5,5litrový osmiválec o výkonu 285 kW.

Stejný údaj najdeme i v inzerátu, ale když úpravce svou novinku představoval, hovořil o možnosti zvýšit výkon až na 515 kW.

Speranza dostala zejména nápadný bodykit z uhlíkových vláken, blatníky byly rozšířeny o 20 mm. Nechybí samozřejmě patřičně dimenzované nárazníky, ani boční nástavce prahů. Firma Mansory dodala také vlastní LED světlomety. Výsledný dojem "oživlé hračky" pak podtrhují obří 23palcová kola.

Dovnitř se nastěhoval sportovní volant a luxusní atmosféru má vytvářet zejména množství kůže a dřeva.

Tak řekněte, stojí podle vás tahle věc za 455.900 eur, tedy v přepočtu 12,5 milionu korun?

Doporučujeme

Témata
Avatar - Beefcake
21. 4. 2020 20:19
Wot?
Teda takto nevkusne auto by bolo treba dlho hladat. Mozno nejaka "vytunena" X6 by mohla konkurovat.