Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Spy photos: nové BMW řady 7

Libor Zezulka Libor Zezulka 21. 2. 2006 • 23:20
4
80
Aktuální generace BMW řady sedm se prodává od konce roku 2001. Vloni dostala facelift, nástupce se chystá na konec roku 2007.

BMW řady sedm způsobilo v polovině roku 2001, kdy výrobce uvolnil první várku oficiálních fotografií, pořádný rozruch. Designové výstřelky se do té doby trpěly spíše v nižších třídách, hazardovat s přízní zákazníků v luxusním segmentu si nikdo nedovolil. BMW zariskovalo a i když si zpočátku za změnu designu vyslechlo hlasitou kritiku, nakonec odešlo z boje se vztyčenou hlavou.

V podstatě všechny nové modely BMW se v rámci svých segmentů prodávají dobře a následující měsíce slibují další zlepšení. Řada sedm se v minulém roce podrobila důležitému faceliftu, který přinesl uhlazenější příď i záď. V této podobě bude BMW řady sedm bojovat s konkurenty minimálně další dva roky, nová generace se pravděpodobně představí na konci příštího roku.

Bavorští důležitou novinku už testují, zatím ovšem v šatech aktuálního modelu. Očekává se, že nová sedmička dostane příď podobnou řadě šest. Žádné další informace zatím nejsou k dispozici.

Témata
21. 2. 2006 23:29
Re: Novým Lexusům se nedaří v Japonsku!
Je nutné ctít minulost... jinak nemůže být člověk zakotvený ve svém čase... Každý člověk má povinnost vytvořit svět... třeba jen svůj svět... i to je hodně. Ale, marko... ty poslední věty o té kamarádce a tom mrtvém ideálu... člověče... to je na román. :yes:
21. 2. 2006 23:23
Re: Novým Lexusům se nedaří v Japonsku!
:-) :yes:
21. 2. 2006 23:22
Re: Novým Lexusům se nedaří v Japonsku!
Neprovokuj už se stíráním... když oba víme, jak to marko napsal... tak nevař konfrontační polívku, když to není zapotřebí. Já trdím, že je to takřka bankrot... myslím, že víš, jak to myslím...
21. 2. 2006 23:20
Re: Novým Lexusům se nedaří v Japonsku!
Jo :-)
21. 2. 2006 22:54
Re: Novým Lexusům se nedaří v Japonsku!
Klid... na stírání tu máme jiný kádry. Toto není konfrontační diskuze... doufám.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku