Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Spy Photos: Nový Renault Scenic a Grand Scenic uvidíme už brzy

Ondřej Láník Ondřej Láník 10. 2. 2009 • 23:45
32
23
Zobrazit náhledy (32)
Renault Grand Scénic Renault Grand Scénic Renault Grand Scénic Renault Grand Scénic Renault Grand Scénic Renault Grand Scénic Renault Grand Scénic Renault Grand Scénic Renault Grand Scénic Renault Grand Scénic Renault Grand Scénic Renault Grand Scénic Renault Grand Scénic Renault Grand Scénic Renault Grand Scénic Renault Grand Scénic Renault Grand Scénic Renault Grand Scénic Renault Grand Scénic Renault Grand Scénic Renault Grand Scénic Renault Grand Scénic Renault Grand Scénic Renault Grand Scénic Renault Grand Scénic Renault Grand Scénic Renault Grand Scénic
Nová generace Renaultu Megane předznamenala příchod nových velkoprostorových derivátů Scénic a Grand Scénic.

Asi není překvapením, že populární MPV nižší střední třídy zachovává i v nejnovějším provedení designovou linii předchůdců. Příď je subtilnější než dosud a jen vzdáleně připomíná Megany. Boční profil je nezaměnitelný, společným znakem Renaultů nižší střední třídy se stávají hladké boky s velmi jemným prolisem v úrovni dveřních klik a rozměrnými plastovými lištami ve spodní části dveří. Ty mají chránit před ťukanci od dveří aut parkujících v sousedí, ale plní i designovou funkci, když opticky snižují vysoké boky.

Grand Scenic má prodloužený rozvor i zadní převis. Design jeho bumerangových svítilen je odvážnější, výrazné tvary zasahují daleko do boků snad proto, aby se zamaskovala určitá těžkopádnost uměle nastavené zádě. Počítá se s variabilním uspořádáním interiéru, samostatná sedadla v zadní části vozu bude možné vyjímat ven z auta a využít tak rovnou plochu a velký užitečný objem.

Černobílé fotografie pocházejí z veřejně dostupného patentového spisu úřadů EU, snímky maskovaných vozů byly v minulých dnech pořízeny při testování na severu Evropy. Minimálně jeden z nových Sceniků bychom měli vidět na autosalonu v Ženevě.

Témata
Avatar - pumpkin
11. 2. 2009 19:29
Re: Zmenu už nečakajte...
Niekto odfotil nemaskovaný Scénic niekde v Španielsku ako si stojí na červenej. Už tie obrázky neviem nájsť, možno ich stiahli. Ale mám ich uložené v pc :-) Ak chceš, pošlem.
Avatar - Ghostyx
10. 2. 2009 22:59
Re: R.
Interier u novyho Megose povazuji za jeden z nejlepe ztvarnenych inerieru v soucasnosti... :yes: Pokud ty to vidis jinak, tak vez, ze jsi jeden z mala, ktery to vidi obracene! ;-)
10. 2. 2009 22:37
Re: Kapota
Tiež sa mi to zdá nejaké naiahnuté, realita bude trošku inde. Počkajme. ;-)
10. 2. 2009 22:36
Re: R.
Na večné časy so Sovietskym zväzom a nikdy inak! Kto nejde s nami, ide proti nám! Inak povedané, ak sa Ti páči, čo sa nepáči mne, si porušený. Prosím Ťa, rozmýšľaš najprv, kým niečo napíšeš? :-!
10. 2. 2009 22:34
Re: Zmenu už nečakajte...
Ako vieš? Máš ešte nejaké iné? Ja som videl aj ďalšie, a boli odlišné, a tiež vpohode.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku