Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Subaru Viziv Adrenaline Concept ukazuje budoucí vzhled vozů této značky

Tomáš Dusil Tomáš Dusil 6. 3. 2019
8
3
Zobrazit náhledy (8)
Subaru Viziv Adrenaline Concept Subaru Viziv Adrenaline Concept Subaru Viziv Adrenaline Concept
Jak budou v blízké době vypadat auta značky Subaru, naznačuje koncept Viziv. Jde o první vůz, navržený v duchu nového designového směru „Bolder“.

V jazyce Subaru znamená „Bolder“ cíl vyrábět vozy značky Subaru tak aby nabídly více radosti všem, kteří v nich cestují. Tedy nejen řidiči, ale i ostatním cestujícím. Koncept kupé SUV Viziv Adrenaline je prvním plodem této snahy. Jméno Viziv pak znamená „Vision for Innovation“. Snahou tvůrců bylo udělat auto tvarově velmi dynamické, prostě takové, jež by útočilo na smysly svého řidiče, stejně jako kolemjdoucích.

O technice vozu v tiskové zprávě nic nepadlo, takže se zaměřme raději na design. Nejzajímavějším prvkem vozu je jeho střecha. Ta má za úkol vyztužovat strukturu karoserie, a zároveň ji chránit před poškozením. Koncept byl zamýšlen nejen coby silniční auto, ale také terénní. To mají evokovat off-roadové pneumatiky, obuté na kolech specifického designu. Bílé symboly na kolech mají symbolizovat hřeby. Subaru neuvádí, zda se koncept Viziv Adrenaline dočká sériové výroby.

360p720p

Související články

Témata

Diskuse: Přidat názor

Avatar - Beefcake
Vize Subaru
Beefcake
| 6. 3. 2019
:-O
Facepalm...
Avatar - bystron
Cross over
bystron
| 6. 3. 2019
Cross over pro všechny. SUV nepřežijí (odpory atd) ale díky snižující se pohyblivosti populace zvýšený posaz zůstane, což je dáno i potřebou baterek v podlaze aby jich bylo hodně a měli dole těžiště. Design asi evoluce fluidního.
Vize Subaru
simson33
| 6. 3. 2019
Utrácet zrovna u Subaru peníze za designové vize mi přijde celkem zbytečné, raději by je měli použít na design stávajících aut, aby to k něčemu vypadalo...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku