Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Suzuki Kizashi na německém trhu za 29.900 Euro, s plnou výbavou a pohonem 4x4

20. 7. 2010 • 19:27
53
8
Zobrazit náhledy (53)
Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi Suzuki Kizashi
Suzuki Kizashi se začne u našich západních sousedů prodávat v říjnu. Vrcholná verze s plnou výbavou a pohonem všech kol bude stát 29.900 Euro, asi 760 tisíc korun.

Sedan střední třídy Suzuki Kizashi zamíří na evropské trhy ve dvou verzích – s pohonem předních kol a manuální převodovkou nebo s pohonem všech kol a bezestupňovou převodovkou CVT. V obou případech bude jedinou volbou čtyřválcový motor 2,4 VVT se 131 kW při 6500 min-1 a 230 Nm při 4000 min-1.

Stěžejní bude právě provedení s pohonem všech kol i-AWD a bezestupňovou převodovkou CVT. Podobnou konfiguraci nabízí ve střední třídě jen nové Subaru Legacy, v případě Suzuki se ale jedná o pohon všech kol s možností úplného odpojení zadní nápravy nebo naopak uzamknutí pevného poměru 50:50. Podobné systémy se běžně dodávají jen do vozů kategorie SUV.

Kombinovaná spotřeba bude 8,3 l/100 km. Suzuki bude mít také úspornější alternativu – s pohonem pouze předních kol a šestistupňovou manuální převodovkou. Ta si v normovaném cyklu vystačí s 7,9 l/100 km.

Německé zastoupení značky již zveřejnilo ceny obou provedení. Předokolka vyjde na 26.900 Euro (asi 680 tisíc Kč) a čtyřkolka na 29.900 Euro (asi 760 tisíc Kč). prodávat se začnou v říjnu a obě specifikace budou představovat plnou výbavu.

Standardem tak bude kožené čalounění, elektricky nastavitelné sedadlo řidiče, střešní okno, xenonová světla, dvouzónová klimatizace, ESP a sedm airbagů (včetně kolenního pro řidiče). Kizashi bude stát na 18palcových kolech a evropská verze dostane už v základu Sport-Design paket.

Doporučujeme
Suzuki Kizashi: První ženevské dojmy

Související články

Témata
Avatar - petr164
21. 11. 2010 21:36
Parádní sportovní sedan od pohledu
Odmyslím-li si přední pohon, styling tohoto sedanu je neobyčejně dynamický a elegantní současně - tohle uměli jen Italové. Vyvážené proporce, kompaktnost, žádná zbytečná výška... Motor? Volba pod 2.5 je pojistně výhodná a dává dostatečný výkonový i životnostní potenciál a pokud je pravdou to o spotřebě, apk klobouk dolů! Osobně jej půjdu vyzkoušet navzdory svému cuore sportivo a vztahu k AR...
Avatar - Ricardo
21. 7. 2010 03:26
Re: motor
Ne, je to z Grand Vitary. Se značkama co vyjmenováváš Suzuki ani nikdy nespolupracovali
20. 7. 2010 19:13
Re: Kizashi
Jo jo, koncept byl jedno z nejrásnějších aut, co jsem v poslední době viděl, ale možná, že nás toto Kizashi na vlastní oči příjemně překvapí. Uvidíme.
20. 7. 2010 16:17
Re: Kizashi
mhmm, mě bohužel taky - koncept byl moderní, TOHLE vypadá jako přerostlý Splash
20. 7. 2010 16:03
Re: Kizashi
Me naopak prijde, pri pohledu na puvodni koncept, jako promarnena prilezitost. ;-\

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud