Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Takhle by prý mělo vypadat nové Subaru WRX

Jan Zajíc Jan Zajíc 22. 3. 2021 • 09:19
23
22
Zobrazit náhledy (23)
Subaru Viziv Performance Concept Subaru Viziv Performance Concept Subaru Viziv Performance Concept Subaru Viziv Performance Concept Subaru Viziv Performance Concept Subaru Viziv Performance Concept Subaru Viziv Performance Concept Subaru Viziv Performance Concept Subaru Viziv Performance Concept Subaru Viziv Performance Concept Subaru Viziv Performance Concept Subaru Viziv Performance Concept Subaru Viziv Performance Concept Subaru Viziv Performance Concept Subaru Viziv Performance Concept Subaru Viziv Performance Concept Subaru Viziv Performance Concept Subaru Viziv Performance Concept

Od stažení ostrých modelů Subaru WRX a WRX STI z evropských trhů už uběhla poměrně dlouhá doba, přesto doufáme, že se k nám rychlý sedan zase brzy vrátí.

Zvlášť když japonská automobilka už pilně pracuje na nové generaci, před několika dny se dokonce na internetu objevily fotografie z testování maskovaného prototypu.

A právě tento prototyp posloužil ruským kolegům z webu Kolesa.ru k vytvoření návrhu, který by celkem přesně mohl naznačit, jak nové WRX bude vypadat.

Neoficiální obrázky naznačují nově pojatou příď se zajímavě tvarovanými světlomety a lehce vystouplou maskou chladiče, dále pak široké zadní boky, protaženou a "pomalu" se svažující linii střechy a v neposlední řadě kompletně přepracované zadní partie, které ve srovnání se současným provedením vyhlížejí více "uspořádaně".

Jsme opravdu zvědavi, jak moc se grafik trefil do skutečnosti.

Subaru každopádně o nové generaci spíš mlčí, zatím máme k dispozici jen vyjádření zástupců australské divize Subaru, podle nichž novinka posune hranice výkonu a technologií dál než předchozí generace... Ještě aby ne.

Co se týče techniky, spekuluje se o použití turbodmychadlem přeplňovaného čtyřválce o objemu 2,4 litru s označením FA24. Tento boxer v jiných modelech značky nabízí maximálně 194 kW, tedy 264 koní. V případě WRX to jistě bude víc, v souvislosti s verzí STI se mluví o výkonu okolo 400 koní. 

Uvidíme. Hlavně doufáme, že se s novou generací WRX (STI) dokáže vrátit na evropské trhy. 

Související články

Témata
23. 3. 2021 14:15
Re: Asi budu v menšině
nejsi, mně se taky nelíbí. Za mě je nejhezčí tohle https://jizda-zazitkova.cz/…-subaru-wrx-sti/ :yes: :yes:
Avatar - Mikesus
23. 3. 2021 07:48
Re: Docela pěkné
On psal na sedanu, ne na motoru
22. 3. 2021 22:33
Tak hlavně, aby to nepodělali...
...hybridizací a automatickou (variátorovou) převodovkou!!! :-O :-O :-O :no:
Avatar - twistedTSD
22. 3. 2021 21:22
Re: Pekne
2.0 atmo ani tak ne. 2.0 atmo, CVT a 4x4 ano.
22. 3. 2021 18:03
Re: Pekne
2.0 atmo...je bída? Abyste se ztěch dmychadel nepo... :-! horsi je kapitulace na manuál... 8-s ale když je EYE sight nadrazeen radosti z rizeni = vime kdee je ozajstne subaru... V OZAJSTNE PR...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku