Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Tenhle Ford Mustang prošel kompletním omlazením. Jak se vám líbí?

Martin Tolar Martin Tolar 3. 4. 2019 • 22:54
70
Zobrazit náhledy (70)
Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod Ford Mustang Fastback Restomod

Takhle si jedna firma představuje ideální renovaci starého Mustangu.

O Mustangu Fastback z roku 1967 sní kde kdo. Ale jeho technika je přeci jen z šedesátých let. Řešením je ale úprava ve stylu restmod, tedy kompletní renovace a instalace moderní techniky.

Právě taková je i tato, která umí s gustem likvidovat pneumatiky. Pomáhá jí v tom vidlicový osmiválec Keith Craft 428 cui (objem 7 litrů) spojený s šestistupňovým manuálem Tremec T56. Má ovšem hliníkové hlavy válců Edelbrock RPM Performer, vstřikování paliva Borla 8 a Fast EFI. Výsledkem je 600 koní, o kterých si první Mustang mohl nechat jen zdát. 

Karoserie Fastback se představila v září 1964 a díky Bullitovi se stala jenou z nejikoničtějších. Později k jejímu kultu přispěl i Nicolas Cage v remaku filmu Gone in 60 seconds.

Není tedy divu, že auto prodávané u Vanguard Plymouth v Michiganu má právě tento styl karoserie. A i když si o designu výsledku můžeme myslet cokoli, autu nelze upřít, že kvalita odvedené práce a lakování snese i ta nejpřísnější měřítka.

Na černém trubkovém rámu vlastní konstrukce je nezávislé zavěšení všech kol. Podvozek je nastavitelný, řízení strmé a na všech kolech jsou kotoučové brzy - přední Outlaw a zadní Wilwood. Přední kola Bon Speed jsou osmnáctipalcová, zadní Billet Specialities jsou dokonce o palec větší. Na obou jsou pneumatiky BFG G Force. 

Uvnitř se úpravce snažil dosáhnout dojmu modernosti a luxusu. Palubka a volant připomínají ty z modelu 2005. Díky tomu se sem dobře instalovala výbava zahrnující nové rádio, navigaci, topení a klimatizaci. Pro čalounění zvolili červenou barvu. 

Celá práce prý zabrala přes 1000 hodin, trvala pět let a stála přes 5,7 milionu korun (v přepočtu). Na prodej je ale tahle úprava za méně, konkrétně za 4,1 milionu korun. Tomu říkáme slušná sleva.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku