Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Tento Bentley Continental GT představuje regulérní a jedinečné umělecké dílo!

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 2. 10. 2019 • 01:56
9
1
Zobrazit náhledy (9)
Bentley Continental GT Bentley Continental GT Bentley Continental GT Bentley Continental GT

Jack Barclay Bentley, nejstarší obchodní zastoupení značky Bentley na světě, spojilo své síly se světoznámou islandskou malířkou Katrin Fridriks a JD Malat Gallery, aby vzniklo výjimečné umělecké dílo na čtyřech kolech.  

Bentley Continental GT pojmenovaný „Speed ​​of Light - Commander“ představuje skutečně jedinečné umělecké dílo. Katrin Fridriks se povedlo přenést její typický styl z pláten na karoserii automobilu a zároveň prozkoumat novou oblast dynamiky mezi černou a bílou barvou.

Pojmenování automobilu pak má jen umocňovat rychlost, kterou i u stojícího vozu vyvolává prolínání černé s bílou a z nich vznikajících odstínů šedé na jeho karoserii. Bentley Continental GT se díky tomu mění ve výjimečného zástupce současné vlny abstraktního umění.

Jack Barclay Bentley vystavuje jedinečný vůz ve svém londýnském showroomu do 7. října letošního roku a následně bude tento Continental GT součástí akcí pořádaných JD Malat Gallery.

Pod karoserií ozdobenou slavnou malířkou se žádné změny neodehrály a Bentley Continental GT pojmenovaný „Speed of Light - Commander“ i nadále disponuje pohonnou jednotkou v podobě přeplňovaného dvanáctiválce s nejvyšším výkonem 467 kW, umožňující akceleraci z 0 na 100 km/h za 3,7 a jízdu rychlostí přes 330 km/h, což na umělecké dílo nejsou vůbec špatné hodnoty.

Zdroj: H.R. Owen

Související články

Témata
2. 10. 2019 12:14
ŠPATNÁ VOLBA MYČKY...
Nechápu, coe uměleckého na tom, že to vypadá jak špatně umytý auto se zbytky saponátu :D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku