Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Tesly mají vydávat nové zvuky, včetně prdění na ostatní auta

27. 10. 2020 • 08:38
43
33
Zobrazit náhledy (43)
Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3

Elon Musk se na Twitteru pochlubil dalšími šílenými novinkami, které by měly Tesly v budoucnu předvádět. A půjde o opravdu zajímavé zvuky.

Elektromobily značky Tesla jsou již od začátku své existence spojovány se spoustou zajímavých funkcí, které vám jiné značky jednoduše nenabídnou. Snad všichni už jsme viděli speciální show Modelu X, většina z nás slyšela o možnosti hrát hry u nabíječky pomocí volantu a pedálů a samozřejmě nemůžeme opomenout ani tzv. prdící polštářek, který můžete pomocí infotainmentu nachystat na některého z cestujících.

Nikoho tak nejspíš nepřekvapí, že se Tesla rozhodla nabídnout u nových modelů specifickou nabídku zvuků přehrávaných z externích reproduktorů. Ty jsou na elektromobilech vyžadovány v rámci zvyšování bezpečnosti a většina automobilek z nich přehrává různé futuristické zvuky.

Elon Musk ovšem prostřednictvím Twitteru již v druhé polovině srpna prozradil, že nové Tesly nabídnout možnost přehrávat z externího reproduktoru „polynéskou výtahovou hudba“ a tzv. Snake Jazz z populárního animáku Rick and Morty. 

video

Na Muskův komentář pak před pár dny zareagoval jistý Bart Sanders, kterého zajímalo, kdy bude tato úprava externích zvuků dostupná a zda si nebudou moci zákazníci nahrát vlastní specifický zvuk pro jízdu. „Pracujeme na tom. Také budou muset umět prdět na ostatní auta na povel,“ dodal Musk k novým funkcím elektromobilů Tesla.

Jistě, na první pohled to může znít dětinsky a hloupě, ovšem když se nad tím alespoň na chvíli zamyslíte – nechtěli jste někdy mít možnost upozornit někoho na silnici jinak, než prostým zatroubením? Zvuky prdění možná nejsou úplně konvenční řešení, ale rozhodně je nikdo nebude ignorovat. Navíc to může být celkem slušná sranda.

Související články

Témata
28. 10. 2020 20:59
Re: Umí
Ale take tam pak vysel clanek, kde se omluvili, ze to neni pravda. Link davat nebudu, snadne si dohledat ;)
Avatar - WinDiesel
28. 10. 2020 19:15
Re: Ficuraci
Ježiš ...............
Avatar - WinDiesel
28. 10. 2020 19:14
Re: Umí
Bylo to na Autoforum.cz, snadné si dohledat
Avatar - WinDiesel
28. 10. 2020 19:13
Re: Blb
A Don Seladon a Juan Perverez ....
28. 10. 2020 11:43
Re: Umí
V tom pripade typicky argument antiEV. :no:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud