Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Top Gear má zákaz řízení ve Francii, nerespektuje omezení rychlosti

Jan Mička Jan Mička 18. 11. 2013 • 22:12
61
Mysleli jste si, že má televizí pořad Top Gear všude na růžích ustláno? Minimálně ve Francii tomu tak není.

Mezi hojně používaná slova v epizodách televizního Top Gearu patří síla, výkon a rychlost. Právě poslední fyzikální veličina se však postarala o pořádný malér, který má za následek, že hlavní protagonisté dostali tříměsíční zákaz řízení na území Francie.

Incident se odehrál na francouzské dálnici během natáčení nového DVD s názvem Top Gear: The Perfect Road Trip. Jeremy Clarkson a Richard Hammond se za volanty Aston Martinu Vanquish a Porsche 911 GT3 natolik rozvášnili, že snížení rychlosti na 90 km/h překročili o více než 50 km/h. To se místní dálniční policii pochopitelně nelíbilo a chlapci si proto museli sáhnout opravdu hluboko do kapsy. Tříměsíční zákaz řízení na území Francie je však pravděpodobně zamrzel daleko více.

Nejnovější DVD nás vedle Francie zavede také do Itálie. K vidění budou vozy jako Pagani Huayra, Ferrari F12berlinetta, Porsche Cayman S, BAC Mono nebo třeba Ford T. Přestože se materiál natáčel v průběhu letošního léta, nikoho nepřekvapí, že se informace o zákazu řízení dostala na povrch až nyní. Prodej DVD totiž začal právě dnes a každá publicita proto přijde vhod.

Témata
Avatar - Ham.
19. 11. 2013 22:40
Zákaz řízení?
A co takhle zakázat vysílat TopGear ve Francii? >:-[]
18. 11. 2013 22:41
Re: Aj tak
No potěš...
18. 11. 2013 22:38
Re: Angláni za.sraný,
No jo, vždyť píšu, že jsem nechápavej - vůbec mi nedošlo, že jde o dva pasy JEDNÉ země... :-)
Raději jdu spát >:D
18. 11. 2013 21:22
Re: Angláni za.sraný,
Je mi jasné, že můžeš mít více pasů, když máš vícero občanství. Ale mít více pasů jedné země, to je pro mne novinka. :-) Nechce se mi to hledat, ale mám takový pocit, že to tam formulovali jako BBC nám obstarala další pasy. Ne museli jsme si zařídit další pas. Mně to prostě vyznělo tak, že BBC obstarala falešné doklady. Na to jsem čuměl jak puk. :-) Pohoršený jsem nebyl, je to přeci jen divoký východ. Ale nechtěl bych znát tresty za něco takového.
18. 11. 2013 21:06
Re: Si delaji *?
Je to super, jedeš jak lemra, každej tě objíždí, někdo to nestihne a nabourá tě, takže vznikne "poptávka" po dalším omezení...atd...nekonečnej omezovač.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud