Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Tři jsou málo! Škodovka chystá SUV smršť. Exkluzivní informace přímo z výstaviště.

Martin Machala
Diskuze (86)
Žádný "utajovaný" koncept nakonec Škodovka do Frankfurtu nepřivezla. O to víc se mluvilo o budoucnosti. Čeká nás jedna SUV novinka za druhou!

Že mladoboleslavští pracují na sedmimístném SUV, se už nějakou dobu ví. Stejně tak není žádným tajemstvím, že technický základ poskytne prodloužená verze Tiguanu. Jen spekulovat však můžeme o jméně budoucího modelu. Podle našich informací jsme se zatím netrefili. Nebude to Snowman, ani Ironman… „Jména jsou to hezká, my však půjdeme jinou cestou,“ nechal se slyšet Luboš Vlček, šéf prodejní organizace Škoda Auto Česká republika. Tipovat můžeme ještě dost dlouho, novinka se představí až příští rok. Do prodeje se pak dostane na přelomu let 2016 a 2017.

Krátce po velkém SUV přijde nová generace Yetiho. Stále pak půjde o vůz, který se s chutí vydá i do těžšího terénu. „Současná móda kříženců, co SUV jen připomínají, není nic pro nás,“ uvedl Luboš Vlček.

Tím ale Škodovka rozhodně nekončí! „Konkrétní zatím být pochopitelně nemůžu, dovolím si ale tvrdit, že tři SUV jsou pro Škodovku málo,“ prozrazuje Vlček. Takže tu máme připravované velké SUV, nového Yetiho… Máme čekat ještě větší model? Nebo snad SUV na základě Fabie? I to jsme už několikrát z Mladé Boleslavi zaslechli. „Nechte se překvapit,“ nedá se zviklat Vlček.

Dozvěděli jsme se však také novinky ohledně Roomsteru. Ten by se měl ukázat ještě letos, přičemž se nepotvrdily informace o striktně lokálním zaměření modelu. „Nový Roomster se bude prodávat i na západ od našich hranic. Možná nebude mít takový záběr jako předchůdce, k omezení na český a slovenský trh ale určitě nedojde,“ potvrdil nejvyšší představitel českého zastoupení Škodovky.

Martin Machala
Diskuze (86)
17. 9. 2015 09:21
Re: Yeti
A bude je mít v nabídce protože je to móda. Stejně jako kalhoty s rozkrokem u kolen, Pompo čapka na hlavě a nošení bot bez ponožek. Všichni kolem to mají (hlavně celebrity), tak si to další ovečky kupujou, aby přímo ukázali, že jsou taky IN (a nepřímo ukázali, že mají dutou palici a nechaj se sebou mávat reklamou a pořadama pro primitivy typu TopStar magazín) >:D
16. 9. 2015 21:46
Yeti a terén
Nad zmínkou o údajných terenních vlastnostech yetiho jsem se opravdu musel pousmát, jestli je trochu přizdvihlá octávka s haldexem terénní auto, tak Tiguan v paketu mimo město je ryzí offroad ;-)
16. 9. 2015 21:43
Re: MPV
To je v celku reálný - caddyna ve verzi maxi alias nový roomster.
Exkluzívní informace
Nekteré z tech "exkluzívních informací" které Redaktor Machala nasbíral "prímo na výstavisti" byly jiz minulý týden publikovány v Hospodárských novinách.

[odkaz]
Avatar - Individualita
16. 9. 2015 16:03
Re: Yeti
Která bude mít brzy v nabídce minimálně 3 SUV >:D