Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

V Rusku už si někdo postavil vlastní Cybertruck. A funkční

Jan Zajíc Jan Zajíc 20. 12. 2019 • 04:15
15
3
Zobrazit náhledy (15)
Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck

Cybertruck od Tesly patří mezi nejvýraznější novinky letošního roku, poprask vzbudil hlavně vzhled tohoto elektrického pick-upu. A třeba v Rusku už jezdí jeho kopie.

I když se mají první produkční kusy Tesly Cybertruck dostat k zákazníkům až v roce 2021, řidiči v Moskvě už mohou svérázně tvarovaný pick-up v ulicích s trochou štěstí potkat. Nejde samozřejmě o originál, ale o poměrně vtipnou repliku.

Jak přesně vůz vypadá, ukazuje video, které se nedávno objevilo na sociálních sítích. Pozoruhodné je, že falešný Cybertruck vypadá dokonale funkčně - nejenže jede, ale i svítí a dokonce má i registrační značky.

Detaily k této stavbě bohužel zatím k dispozici nejsou, takže nevíme, kdo, jak a z čeho si kopii postavil. Ale třeba se brzy nějaké informace objeví. Budeme to sledovat, tak buďte s námi.

Související články

Témata
23. 12. 2019 16:46
Americká kopie
Tyhle modely už Rusové stavějí v garážích léta letoucí.Když jsem viděl Cybertruck poprvé, myslel jsem si že se někdo zbláznil a okopíroval z legrace ruské samodomo karoserie, které si tam svařuje kdejaký Kuzma na vesnici. :-O
20. 12. 2019 20:41
No jo, no...
...lidská blbost je neomezená a v rusku to platí dvojnásob! ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku