Alko kalkulačka Naplavka 2019
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Audi RS 7 proti... výtahu na Burj Khalifa

Michal Fokt Michal Fokt 25. 11. 2015
11
Ostré Audi RS 7 změří svou rychlost s výtahy na nejvyšší budově světa Burj Khalifa v Dubaji, které umí "sprintovat" rychlostí až 10 m/s.

Audi zveřejnilo videoklip Elevation Challenge v "topgearovském" stylu. Závodní jezdec Audi Sport Edoardo Mortara, si to rozdá s nejrychlejším sprinterem v Emirátech Musou Khalfan Yasinem. A kolbiště? Mortara za volantem 560koňového Audi RS 7 má za úkol vyjet na horu Jebel Hafeet rychleji, než se Yasin dostane nejrychleji jezdícími výtahy na vrchol nejvyšší budovy světa. O drama se postará koza a čekání na výtah nicméně si myslím, že už teď tušíte, jak to určitě nedopadne...

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - white label
Servilta
| 26. 11. 2015
Jo tak, takže tobě nakonec ani tak nevadí ti Arabi, jako to Audi..., tak tos měl napsat rovnou a tu rasistickou zástěrku s Araby sis mohl ušetřit.
Avatar - TeeJay
Servilta
| 26. 11. 2015
Já chápu, že je to Audi, takže je to posvátné, ale to nemění nic na tom, že je to ubohé. Prej remíza. >:D Ještě že řidič neměl na hlavě turban a neodříkával verše z koránu. To už by selanka byla dokonalá.
Avatar - Atlis
Pobavilo :D
| 26. 11. 2015
Taku hovadinu som nevidel uz davno. >:D
Avatar - white label
Servilta
| 26. 11. 2015
Kdyby byla nejvyšší stavba na světě v Tokiu (nebo jinde v Japonsku), tak by ti "vlezdozadelkovství" Japoncům naopak určitě nevadilo, ty Arabe...
Avatar - TeeJay
Servilta
| 26. 11. 2015
Tak určitě ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku