Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Driftování ve vaně musí být nejlepší zábava na světě

Jan Mička Jan Mička 11. 9. 2015 • 18:33
4
Při automobilových závodech se můžeme setkat s různými prototypy unikátních konstrukcí. Závodní vana ale působí jako světový unikát!

Švýcarsko nás v minulosti mnohokrát přesvědčilo o své vynalézavosti. Vzpomeňme například na legendární kapesní nůž nebo jedny z nejlepších hodinek na světě. Ve srovnání se strojem, který můžete vidět v přiloženém videu, jsou ale zmíněné příklady poněkud fádní.

Pokud chcete závodit na profesionální úrovni, musí váš stroj podléhat jasně daným, především bezpečnostním pravidlům. Ne každý ale bere motosport tak vážně, přičemž dokonalým příkladem je Švýcar jménem Hannes Roth. Základ jeho unikátního speciálu tvoří obyčejná vana ukotvená na rámu vlastní výroby, a všechno tohle žene vpřed motor z motocyklu. K tomu si přidejte strmé řízení, kola z motokáry, a dostáváte nekonečné množství instantní zábavy. Ani bychom se nedivili, kdyby byla sprcha skutečně funkční, notabene když mezi příslušenstvím nechybí kartáč na mytí zad.

Související články

Témata
12. 9. 2015 13:57
Divná show.
.
12. 9. 2015 11:06
Divná show.
Beru to jako osvěžení pro diváky v hluchých časech mezi rozjížďkami normálního závodu do vrchu. Předpokládám.

Ale řidič toho zase až tak moc neumí, ani kolečko na závěr nestálo za nic, přes evidentně dostatečný výkon se neodváží přidat, takže jen tak, tak v zatáčce sotva utrhne zadek.

Mám z videa pocit, že potenciál té věci je daleko věší, než schopnosti řidiče. O tom, že by s tím šlo jet na dané trati daleko rychleji jistě nikdo nepochybuje. O to tady ale nešlo. Šlo o show, ale i ta se dala udělat daleko lépe.

Rozpačité pocity jsem měl jak ze samotného videa, tak z vlastního komentáře pana Mičky. Ne, že by ho napsal celý úplně špatně, ale chybí mi, jaksi, něco jako pointa. ;-\ Nebo zhodnocení, případně vlastní názor, názor redakce....
Avatar - 4hill
12. 9. 2015 09:17
Re: tahle sracka
dej pokoj moulo zamindrákovanej..
11. 9. 2015 23:09
tahle sracka
je tu stejne jen kvuli logu folcvagnu