Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Lexus LS 600h L – Vlajková loď pro rok 2010

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 2. 11. 2009 • 12:09
4
Lexus pro modelový rok 2010 zmodernizoval model LS 600h, který se dočkal řady drobných technických i stylistických vylepšení.

Facelift se projevil na designu karoserie prostřednictvím nové masky chladiče se čtyřmi vodorovnými lamelami, pozměněným uspořádáním předních světlometů, novým předním nárazníkem a novými zpětnými zrcátky s integrovanými diodovými směrovkami. Jasným rozpoznávacím znakem jsou samozřejmě i nápisy Hybrid na chromovaných lištách.

Změny na pohonném ústrojí zahrnují úpravu pro emisní normu Euro 5 a zavedení nového jízdního režinu ECO. Nové je uložení akumulátoru s menšími vnějšími rozměry, díky čemuž se zvětšil zavazadlový prostor.

Doporučujeme
Lexus LS 600 h 2010: Nové akumulátory uvolnily místo v kufru

Související články

Témata
3. 11. 2009 10:02
téměř dokonalý
Ano, je téměř dokonalé (potřebovalo by jen doladit podvozek, aby lépe filtrovalo české silniční nerovnosti) a ani s tou váhou to není nijak dramatické (dá se krásně přezout i s ručním heverem), ale jednu podstatnou vadu má:

Nedělá se jako kombi!

Vtip nebo vážně míněno? Samozřejmě míněno jako vtip, ale kdyby se dělal v kombíku (po vzoru obřích amerických kombi), bylo by úchvatné.

Lekes
Avatar - white label
2. 11. 2009 20:05
Re: ach jaj
Souhlas, s tímhle tě v pneuservisu pošlou (pro jistotu) na zvedák pro "náklaďáky"... ;-)
2. 11. 2009 19:48
Re: ach jaj
Jen doufam, ze v nasledujici generaci bude lehci !

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud