Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Likvidace Maserati na čínský způsob

David Bureš David Bureš 17. 5. 2013 • 02:57
22
Nespokojenost se službami servisu se v Číně řeší zajímavým způsobem – likvidací špatně opraveného auta.

Majitel předchozí generace Maserati Quattroporte nechal demonstrativně rozbít svůj automobil. Nebyl totiž spokojen se službami svého servisu, který nedokázal vůz upravit. Jednalo se přitom o zdejší oficiální servis Maserati.

Podle majitele italského sedanu servis během opravy použil díly z druhé ruky, přestože si zaplatil za díly nové. Navíc některé problémy nedokázal servis vyřešit.

Na rozbití Quattroporte si majitel najal skupinu lidí, kteří vůz rozbíjeli kladivy během letošního autosalonu ve městě Qingdao. Ničení auta přihlíželo množství novinářů a dalších lidí. Vlastník doufá, že jeho čin přesvědčí automobilky o tom, že čínští zákazníci mají právo na služby přiměřené dané značce.

V Číně to není první taková akce, před dvěma lety proběhl médii snímek ničeného Lamborghini Gallardo. Také majitel tohoto italského supersportu nebyl spokojen se servisními službami automobilky, a tak vůz nechal demonstrativně zničit.

Majitel Quattroporte přiznal, že se ničením Gallarda nechal inspirovat. Auto dokonce nechal rozbít ve stejném městě.

Témata
Holt jinej kontinent asi...
Pravděpodobně na to má vliv i dlouhá izolace Číny od okolního světa :-) . Kdybych to měl ale takle dramatizovat, tak bych nenapsal ani tenhle koment, protože ten povedenej čínskej počítač, bych musel dneska podle týhle logiky nejmíň už třikrát rozmlátit. ;-)
19. 5. 2013 21:34
Stupidita
Dříve se podobně hloupé zprávy tahaly z USA, dnes jsou mnohem oblíbenější Čína a Indie. Obě země s nevídaným množstvím těžko ověřitelných denních zpráv, z nichž se vždy dá vybrat spousta blbostí. Nakonec jsou lidé v Číně stejní jako u nás. I tam příliš bohatnou hloupí lidé... bohužel... :-(
Avatar - twistedTSD
19. 5. 2013 20:49
Re: twistedTSD
Mně to v Chromu ještě chvíli fungovalo, asi to souvisí s cache...No už to snad bude ok. :-)
19. 5. 2013 14:12
Ach jaj...
To je už tak staré....
Auto.cz, BUDÍČEK!!!
Vidím, že mrknúť sem raz za týždeň mi úplne stačí... :-!
19. 5. 2013 11:17
*
hlavne je to zpusobeny tim, ze jezdi jako bukvice. v beznym kontaktu v zasade normalni lidi, za volantem katastrofa. asi neco genetickyho, dejte si o googlu why are the chinese so bad drivers a najdete clanky o 2-3. generaci cinanu v US. des

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku