Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Rolls-Royce Ghost nás nechal ochutnat automobilový svět pro vyvolené

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 3. 6. 2021 • 02:33
61
2
Zobrazit náhledy (61)
Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost

Luxusní britská limuzína s cenou přes 11 milionů korun se v redakci Auto.cz nezastaví každý den. Samotná cenovka je ale to poslední, co by nás mělo zajímat.

Že nepůjde o tradiční den s testovacím automobilem bylo jasné od první chvíle. Po prvním usednutí do Rolls-Roycu Ghost se ruch okolního světa utlumil a čas jako kdyby najednou výrazně zpomalil. V kabině zbyla jen naprostá harmonie, pohoda a chuť relaxovat, po které nemáte jediný důvod vystoupit a vrátit se zpět do reálného života.

Můj první zážitek s vozem značky Rolls-Royce byl opravdu intenzivní. A nešlo ani tak o strach, abych 5,5 metru dlouhou limuzínu za v přepočtu 11 milionů korun třeba neodřel. Během několikahodinového testování jsem neměl vůbec žádné obavy. Jen si užíval malou ochutnávku automobilového světa pro vyvolené, které se jen tak něco nevyrovná.

Ještě než dojde na tradiční páteční test, dovolte mi krátké videoohlédnutí za tím nejlepším, co mě na druhé generaci Rolls-Roycu Ghost zaujalo. Hvězdnou oblohou a chladničkou na šampaňské mezi zadními sedačkami totiž vrchol luxusu na čtyřech kolech teprve začíná…

Související články

Témata
7. 6. 2021 12:58
rovní a rovnější
Jízdní vlastnosti od křivého Machaly? Takže vás řídit vůbec nenechal a nahamounil si to pro sebe :-[] Pane Stando, já bych redaktora druhé kategorie nedělal! Zvlášť s takovým pofidérním šéfem :-[] No nic, tak zase zpátky do w223, Rollse stejně nekupujem ;-)
Avatar - Dinar
4. 6. 2021 10:51
Njeuželi!
Roljs rojs gavno, AuRus etož´ nastajaščaja ljux mašyna! :-) ;-)
Články odjinud