Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Těžkosti se zaparkováním Ferrari

David Bureš David Bureš 14. 1. 2013 • 18:44
12
Paralelní parkování je pro některé řidiče těžký oříšek. Situaci může zhoršit nejen málo volného místa, ale také fakt, že řidič sedí uvnitř vzácného italského supersportu.

Těžkosti se zaparkováním do řady stojících aut měl i řidič (nebo řidička) z následujícího videa sedící za volantem Ferrari, kterým patrně byl model 348 (nebo jeho nástupce F355) z devadesátých let. Řidič se patrně bál, aby maranellské superauto neodřel.

Parkování v supersportech ztěžuje fakt, že z nich není dobře vidět, tímto neduhem se zřejmě nejvíce proslavilo Lamborghini Countach. Problémem je u těchto automobilů i mizerný poloměr otáčení nebo nízká světlá výška, kvůli které se karoserie vozu může snadno odřít o obrubník.

Potíže řidičům s paralelním parkováním často způsobuje i nedostatek volného místa, to však není případ z přiloženého videa. Řidič zde totiž na zaparkování měl více než dostatečný prostor. Kamera celou scénu mimochodem zachytila během srazu majitelů vozů Ferrari v Los Angeles.

Související články

Témata
Avatar - Mireon
22. 1. 2013 11:06
Re: ?
Tak je to psané v článku. Měl jsem tam dát citace moje chyba. Asi jsem to četl jen já :-)
14. 1. 2013 16:43
Re: ...
Ještě hůř >:-[]

Nee, parkovat s vlastním autem umím, ale s půjčenými to je bída.
14. 1. 2013 16:05
Re: ...
Takže jsi na tom s parkováním stejně blbě?
14. 1. 2013 13:25
Re: ?
V první řadě šlo o dobročinnou akci (peníze byly pro BPN), degradovat to na sraz majitelů je... ani nevím, jaké adjektivum zvolit.
14. 1. 2013 13:19
Re: ...
Výhled kamkoli je mizerný. Zážitek ve většině podobných aut je už průjezd "běžným" městským provozem (tedy tím chaosem, který v některých evropských městech nazýváme dopravou).

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku