Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Volkswagen Amarok V6: Jako v bavlnce

Prezentace klienta 16. 11. 2016
5
Pick-upy měly dosud image robustních vozidel určených především k plnění pracovních úkolů. Nový Volkswagen Amarok V6 si zachovává všechny praktické pracovní přednosti, ale zároveň přináší nejvyšší míru komfortu v segmentu pick-upů.

Rozdíl pocítíte už při prvním otevření dveří do mimořádně prostorné dvojité kabiny. Kvalitní materiály a pečlivé zpracování vytváří uvnitř atmosféru prémiového osobního vozu. Tento dojem ještě více umocní kultivovaný zvuk vidlicového šestiválce po spuštění motoru. Nejen na dlouhých cestách, ale i v každodenním provozu oceníte mimořádný komfort nových sedadel ergoComfort. Tato sedadla pro řidiče a spolujezdce vpředu jsou nastavitelná ve 14 směrech a za jejich vynikající ergonomické vlastnosti jim organizace Aktion Gesunder Rücken e.V. – „akce zdravá záda“ – udělila prestižní pečeť kvality AGR. Pohodlná jsou rovněž sedadla vzadu, na nichž mohou cestovat až tři osoby. Případně lze jejich asymetricky dělené sedáky vyklopit vzhůru (alternativně lze také sklopit opěradla) a vzniklý prostor využít k přepravě zavazadel. Sedadla jsou v závislosti na výbavové linii čalouněna různými tkaninami nebo kůží. Na přání jsou nabízeny umělá kůže, Alcantara a kůže. Speciální edice Aventura disponuje v kombinaci s elektricky nastavitelnými sedadly ergoComfort čalouněním kůží Nappa s prošíváním „Ceramique“ a speciálními podlahovými rohožemi z tkaniny s individuálním nápisem.

Podle pravidel ergonomie byla navržena také nová přístrojová deska s promyšleným ovládáním, celou řadou praktických odkládacích schránek a přihrádek, 12V zásuvkami a vstupy USB pro připojení přenosných elektronických zařízení. Vysoko na středové konzole, v přímém zorném poli řidiče, je umístěn informační a zábavní systém. Na výběr jsou dva audiosystémy a jeden navigační systém, jehož funkce jsou dostupné i pomocí hlasového ovládání. Brány do světa nejmodernější konektivity otvírají mobilní internetové služby s aktuálním dopravním zpravodajstvím, systém Car Net a funkce „App Connect“, která umožňuje u vrcholné varianty propojit s vozidlem vybrané aplikace chytrého telefonu a ovládat je na dotykovém displeji vozidla. Podporovány jsou systémy Mirror Link, Apple CarPlay a Android Auto.

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku