Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Volkswagen se rozhodl zmodernizovat prodejní a servisní síť

Ondřej Chamilla
Diskuze (9)
V rámci zkvalitnění svých služeb a zatraktivnění showroomů se Volkswagen rozhodl do konce tohoto roku kompletně zmodernizovat svou prodejní a servisní síť v České republice.

Pokud hledáte největší a nejmodernější showroom značky Volkswagen v České republice, musíte do Prahy – Kunratic, kde jej postavila firma Auto Jarov. Tohle prodejní místo je vybudováno podle modulárního konceptu a do konce tohoto roku z něj budou vycházet i zbývající české showroomy značky VW.

Cílem přestavby je zatraktivnit prostředí a zlepšit tak prodejní i poprodejní služby. Sama značka Volkswagen k přestavbě říká, že rekonstrukce na takzvaný „Facelift II“ zahrnuje úpravu venkovní fasády a změnu primární identifikace zvenku a sekundární identifikace uvnitř. Ve zcela přepracovaném interiéru návštěvníky na první pohled zaujmou nové podlahové plochy a nový moderní nábytek. Kromě toho se mění také uspořádání vystavených vozů a řada dalších detailů interiéru.

Ještě je nutno dodat, že VW má v současné době 41 českých autorizovaných prodejců.

Ondřej Chamilla
Diskuze (9)
Avatar - Choochoo
3. 7. 2014 12:43
Obal
To ze prodava obal, je davno známo. Nejde o kvalitu, jde o navrch huj a pak kafe na saloonu jako nejakou extra poprodejni sluzbu servisu.
Popravde jezdit s rozsypanym motorem po 30 tis, do servisu, asi bych tam chtel take pekne prostredi, kdyz uz tam clovek travi pomalu tolik casu jako doma >:-[]
Avatar - Jenik3
3. 7. 2014 08:43
Re: Blbost vítězí
Vždycky máš šanci říci: je to blbost, nesouhlasím s tím a vedení udělat pápá, ať si seženou někoho jinýho. Přirozeně, že jde o to, do jaký míry s tou blbostí dotyčný nesouhlasí.
Avatar - Tomas_2002
3. 7. 2014 08:42
Re: Kdyby místo vyhazování peněz na modernizace autosalonů..
To tak trochu nejde. Ty prachy za renovaci autosalonu vydá dealer a ne importér, který stanovuje ceny samotných vozů. A dealer by na to ty prachy nedal, kdyby mu to importér nenařídil. Takže myšlenka sice ctnostná, ale neproveditelná :-)
Avatar - Tomas_2002
3. 7. 2014 08:40
Modular
Nový modular měl už dřív autosalon v Liberci. Vypadá to opravdu moc pěkně, ale těch peněz.....
3. 7. 2014 08:22
Re: Kdyby místo vyhazování peněz na modernizace autosalonů..
ja "vydelavam" ako 5 normalnych ludi dokopy a aj tak budem somrat na predrazenost ich aut >:D