XTUNING – schválený chiptuning Ministerstvem dopravy ČR

Prezentace klienta 25. 7. 2017 • 22:18
Společnost Xtuning se stala držitelem licence pro hromadnou úpravu motorových vozidel

1. Máme schváleno, obdrželi jsme licenci

Společnost Xtuning se stala držitelem licence pro hromadnou úpravu motorových vozidel v souladu se zákonem č. 56/2001 Sb. o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích.

Úspěšně jsme absolvovali předepsané procesy u společnosti TÜV SÜD a naše úpravy jsou oficiálně schválené Ministerstvem dopravy ČR.

video video

2. Co to znamená pro naše zákazníky a zájemce o chiptuning

Zákazníci získávají jistotu, že softwarové úpravy provedené naší společností jsou provedeny v souladu se zákonem. Díky licenci jsme oprávněni provést zápis i do velkého TP a našim zákazníkům tak nehrozí žádné pokuty nebo postihy za nelegální chiptuning. Úpravu zaevidujeme do systému CIS-STK. Při Vaší návštěvě STK bude z evidence jasné, že automobil byl upraven dle zákona a kontrolu na STK a Emisích bez problémů absolvujete.

Ovšem pozor na společnosti, které neprošly procesem homologací a nemají licenci, SW úprava od takovýchto společností není legální a upravený vůz nesplňuje podmínky pro provoz na pozemních komunikacích.

3. Nezdražujeme - nabízíme kvalitní služby a záruky

Ačkoli celý proces homologací nebyl zadarmo, tak naše společnost nepromítla kompenzaci těchto financí například zpoplatněným zápisem do TP. Jako první nezdražujeme a ani nezdražíme.

Nabídku upravovaných vozů a ceny najdete v našem katalogu.

Další služby a záruky

  • Jako jediní nabízíme pojištění továrních záruk (určeno pro vozy v tovární záruce)
  • Zdarma měření výkonu na válcové zkušebně 4WD
  • Zdarma doživotní záruku na vrácení SW úpravy do originálu
  • Zdarma diagnostika vozu před SW úpravou

video video

4. Tradice, reference, důvěryhodnost

Společnost Xtuning působí na českém trhu více než 18 let a za tuto dobu jsme realizovali mnoho úspěšných úprav, rozšiřujeme řady našich spokojených zákazníků, naši obchodní zástupci působí v celé ČR, v každém regionu můžete vyhledat naše partnerské servisy, které provedou homologovanou softwarovou úpravu se zápisem do velkého TP. Společnost Xtuning také úzce spolupracuje s populárním motoristickým pořadem Autosalon, kde Vás pravidelně informujeme o naší nabídce a novinkách.

Dopřejte si chiptuning bez rizika v Xtuningu, kontaktujte naše obchodní zástupce.

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly