Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Zloději z autosalonu ukradli 6 Challengerů, stačila jim minuta. Podívejte se

Jan Zajíc Jan Zajíc 8. 3. 2023 • 15:51
23
5
Zobrazit náhledy (23)
Dodge Challenger SRT Hellcat Widebody Dodge Challenger SRT Hellcat Widebody Dodge Challenger SRT Hellcat Widebody Dodge Challenger SRT Hellcat Widebody Dodge Challenger SRT Hellcat Widebody Dodge Challenger SRT Hellcat Widebody Dodge Challenger SRT Hellcat Widebody Dodge Challenger SRT Hellcat Widebody Dodge Challenger SRT Hellcat Widebody Dodge Challenger SRT Hellcat Widebody Dodge Challenger SRT Hellcat Widebody Dodge Challenger SRT Hellcat Widebody Dodge Challenger SRT Hellcat Widebody Dodge Challenger SRT Hellcat Widebody Dodge Challenger SRT Hellcat Widebody Dodge Challenger SRT Hellcat Widebody Dodge Challenger SRT Hellcat Widebody Dodge Challenger SRT Hellcat Widebody

Z amerického města Somerset ve státě Kentucky k nám dorazila zpráva o jedné hodně troufalé krádeži. Včetně videa.

Skupina sedmi zlodějů jedné noci na začátku března pronikla do autosalonu Don Franklin Somerset Chrysler Dodge Jeep Ram a během několika desítek sekund z něj odvezla hned šest exemplářů Dodge Challenger SRT Hellcat.

Podle dostupných informací se zloději dovnitř dostali poté, co rozbili jedno z oken. Následně v salonu našli šest klíčů od vozů a s auty rychle odjeli. Stačilo jim prý asi 40 vteřin. Prodejce má sice v areálu alarm, ale ten se spustil až po 60 sekundách od rozbití okna, takže v tu dobu už pachatelé byli i s Challengery nějakou dobu pryč. Rychlý průběh akce potvrzuje také záznam z bezpečnostní kamery.

Video se připravuje ...

Manažer autosalonu zdůraznil, že zloději odvezli automobily v hodnotě okolo 600 tisíc dolarů, což je v přepočtu asi 13,4 milionu korun.

Policie, která údajně na místo přijela za zhruba tři minuty od spuštění alarmu, brzy většinu odcizených vozidel našla, přestože se pachatelé vydali různými směry. Jedno auto bohužel bylo zničeno během policejního pronásledování (a jeho řidič byl zatčen), čtyři se našla na různých místech - dokonce i ve státech Tennessee a Alabama. Jedno z nich bylo odstaveno zřejmě proto, že mu došel benzin. Šesté auto by se podle dat z GPS mělo nacházet v Alabamě, v době psaní tohoto článku ale ještě policisté jeho zajištěni nepotvrdili.

Video se připravuje ...

Doporučujeme

Témata
11. 3. 2023 01:58
Paralen
A nedali si kluci predtim paralen na posilnenou?
Avatar - wakantanka
9. 3. 2023 12:20
Minúta?
Žeby chlapci mali napozerané Gone in 60 seconds? :)
9. 3. 2023 10:41
Re: A video je kde? Tady!
Video here https://www.youtube.com/watch?…

a peníze here: :-D
8. 3. 2023 22:57
A video je kde?
Mraky reklam jsem viděl, ale to slíbené video z krádeže ne. Já chápu, že je potřeba vydělávat peníze, ale tohle už je snad trochu moc... :-(