Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Alfa Romeo Giulietta: Záruka 5 let pro nejnovější Alfu

21. 7. 2010 • 18:58
24
51
Zobrazit náhledy (24)
Alfa Romeo Giulietta Alfa Romeo Giulietta Alfa Romeo Giulietta Alfa Romeo Giulietta Alfa Romeo Giulietta Alfa Romeo Giulietta Alfa Romeo Giulietta Alfa Romeo Giulietta Alfa Romeo Giulietta Alfa Romeo Giulietta Alfa Romeo Giulietta Alfa Romeo Giulietta Alfa Romeo Giulietta Alfa Romeo Giulietta Alfa Romeo Giulietta Alfa Romeo Giulietta Alfa Romeo Giulietta Alfa Romeo Giulietta Alfa Romeo Giulietta
Alfa Romeo nabízí pro nový model Giulietta zdarma záruku prodlouženou na 5 let. Součástí garance je i bezplatné poskytnutí asistenční služby.

Nová prodloužená záruka Alfy Romeo se vztahuje na všechna auta prodaná v oficiální prodejní síti. Trvání záruční doby je prodlouženo na 5 let od předání vozidla, dalším kritériem je počet ujetých kilometrů do 100 tisíc. Ze záruky jsou samozřejmě vyjmuty spotřební části jako náplně, filtry, stěrače, brzdové kotouče a destičky nebo tlumiče.

Součástí záruky je i asistenční služba dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Kromě odtažení vozidla zahrnuje úhradu nákladů na náhradní způsob dopravy.

Alfa Romeo není jedinou značkou, která na českém trhu nabízí nadstandardní záruku. Například Hyundai poskytuje záruku v délce 5 let bez omezení kilometrů. Konkrétní podmínky se liší dle modelu, nejširší je garance pro i30 a ix35 (5 let záruka na automobil, asistenční služba zdarma a 5 preventivních prohlídek zdarma). Kia má na všechny modely záruku 7 let nebo 150 tisíc km, případně 3 roky bez omezení kilometrů.

Běžnou praxí však i nadále zůstává dvouletá nebo tříletá záruka s možností prodloužení záruční doby za příplatek.

Doporučujeme
Alfa Romeo Giulietta: První jízdní dojmy
Za volantem: Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde (Autofun)
Alfa Romeo Giulietta: Na okruhu s 1,4T (88 kW), 1,4 MultiAir (125 kW) a 2,0 JTD (125 kW)
Představujeme: Alfa Romeo Giulietta – Znovuzrození italské krásky

Témata
Avatar - ReznikCZE
23. 7. 2010 18:37
Re: PĚTILETKA
3 roky se na 159 nabízí stále záleží ovšem na jakého prodejce narazíš k tomu ještě přibily servisní náklady, které jsou do 120 tis. km taky zdarma (až na spotřební zboží samozřejmě) ;-)
Jen pro upřesnění.
p.s. Nevím jestli jsi se vyjádřil k sedmi leté záruce u Kie?? :-)
Avatar - twistedTSD
22. 7. 2010 20:34
Re: PĚTILETKA
:yes:
22. 7. 2010 08:33
Re: PĚTILETKA
Pod takřka každým článkem o Alfě někdo napíše: "Krásná, bral bych jí, ale ta spolehlivost..." A tak Alfa nabízí 5 let záruku, aby tyto obavy rozptýlila.

Jasné jak facka, nevím, na co k tomu potřebuješ 6 odstavců. :-)
21. 7. 2010 23:33
Re: PĚTILETKA
Tyhle hlášky o přání si pamatuju i já, když jsem měl alfy a fiaty v 80/90 letech, ale nic se nezměnilo. Bez srdce a hlavně umění odpouštět do itala nelez. O přijímání kritiky ani nemluvím... Jednou se to třeba zlomí.
Avatar - Krispos
21. 7. 2010 23:09
Re: PĚTILETKA
Nezbyva nez poprat majitelum Alf hodne stastnych kilometru.... u na je holt zazite, ze italska auta jsou hlavne o vasni, ale pral bysch si, aby si tu povest uz napravila... kdybych si ja chtel poridit Itala, sel bych do Lancie Delty.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku