Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

AMG nabízí vlastní kancelářské křeslo, základem je sedačka z auta

Ondřej Mára Ondřej Mára 14. 8. 2022 • 10:38
12
5
Zobrazit náhledy (12)
AMG Office Chair AMG Office Chair AMG Office Chair AMG Office Chair AMG Office Chair AMG Office Chair AMG Office Chair

Chcete si v kanceláři připadat jako ve svém autě? Mercedes-AMG vám to ochotně umožní, levné to ale nebude.

Mercedes-AMG nabízí řadu zajímavých vozidel, kromě toho se však se slavným logem můžete setkat i na celé řadě stylových či módních doplňků, což ve světě prémiových značek není nic zvláštního. Nyní však AMG rozšířilo svou nabídku o kancelářské křeslo, jehož základem je sedačka z auta.

Automobilka sice k sedadlu nezmiňuje žádné bližší detaily, ve videu k novému produktu ale můžeme vidět prakticky stejné sedadlo v kabině Mercedes-AMG GLA. Sportovní sedadlo má integrovanou opěrku hlavy, výrazné bočnice a nechybí ani AMG logo na kovové plaketce.

Sedadlo je čalouněno umělou kůží Artico v kombinaci s mikrovláknem Dinamica. Nechybí červené pruhy a dekorativní prošívání. Zajímavým detailem jsou pak chromované lemy kolem pojezdových koleček.

Sedadlo je uzpůsobeno pro maximální komfort, takže nabízí široké možnosti nastavení - jako jiná prémiová kancelářská křesla. Nechybí nastavení výšky, sklonu, opěrek rukou a zřejmě zůstala zachována i možnost prodloužení sedáku.

Video se připravuje ...

Kancelářské křeslo od AMG tedy vypadá unikátně a zřejmě nabídne i slušný komfort, bohužel si ho ale automobilka nechá také řádně zaplatit. Křeslo je na prodej na německých stránkách společnosti, kde je uvedena cenovka 3.500 eur včetně daně, ovšem bez dopravy. V přepočtu se pak bavíme o ceně cca 85.800 Kč, což je na kus nábytku poměrně dost.

Ve světě prémiových automobilek a jejich lifestylového příslušenství by nás však něco takového asi nemělo příliš překvapovat. Mezi fanoušky značky se pak jistě najde několik nadšenců, kteří nabídku ochotně využijí.

Doporučujeme

Témata
Avatar - Allo
16. 8. 2022 05:27
Re: kup
Jo třeba takové comforty z e60 bych si u pc dokázal představit :-[]
15. 8. 2022 12:47
Re: kup
presne tak, bez masaznej funkcie to ani nemusia vyrabat :)
uz davnejsie som nad tym uvazoval si spravit kreslo zo sedacky z buraneho audi, mercedesu kde by sa dala rozchodit masazna funkcia
Avatar - Allo
15. 8. 2022 10:56
Re: kup
Přesně za ty prachy to mělo mít oboje + masáž, nechápu za co máš ty mínusy :yes:
14. 8. 2022 16:51
...
Ludom uz riadne drbe od blahobytu...
Avatar - lordlord
14. 8. 2022 12:45
kup
škoda, že nemá vyhřívání a odvětrávání