Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Audi slibuje u příštího A7 radikální design. Bude vypadat takhle?

Michal Fokt Michal Fokt 21. 5. 2015
3
49
Koncept Prologue stanovil základy (staro)nového stylistického designu značky. Jak se to projeví na vzhledu prestižního modelu A7 Sportback? Možná nějak takhle...

Nikoli pouze vlk, ale i Audi už mockrát slibovalo, že chystá dramatickou změnu designu, ale zatím to furt nějak nevychází a jednotlivá auta vypadají stále stejně nikoli pouze generaci od generace, ale i model od modelu, jakkoli je třeba říci, že minimálně v případě modelů TT a R8 k určitému posunu došlo, třebaže s poněkud protichůdnými výsledky.

Další "nová éra" Audi má každopádně přijít právě teď a jejím ambasadorem se stal přitažlivý koncept Prologue, jenž má ovlivnit všechny nové generace známých modelů. Jak by se stylistická evoluce Prologueu "podepsala" na druhé generaci "kupésedanu" A7 Sportback se zamyslel Remco Meulendijk z blogu RM Design a nakreslil jeho možnou podobu, navíc rovnou s paketem S-Line.

A7 v jeho podání vyhlíží opravdu působivě - dostalo rozměrnou masku chladiče, úzké světlomety, velké nasávací otvory v náraznících, vytažené blatníky, výrazné prahy, dlouhé úzké zadní svítilny a C sloupek karoserie s výraznějším sklonem, než má zadní okno. Impozantní komplet dotváří velká kola v typickém audidesignu. Myslím, že Remco nastavil ingolstadtským designérům hodně vysokou laťku, uvidíme, jak se s tím vypořádají...

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - white label
Radikalni..
| 22. 5. 2015
Jak by řekl Bohuš: "Nech ho hňupa..."
[odkaz]
To si jen marianek zase nutně potřebuje poléčit komplex z úspěchu Audi. ;-)
maska
| 22. 5. 2015
A bol ten sestuholnik uz vtedy lemovany po celom obvode chromovanou listou a nikde nebol preruseny farebnou plochou naraznika?
Avatar - Hammunasakra
maska
| 22. 5. 2015
Ty si Bůh nebo si na něj jen hraješ? ;-)
Já zase vidim do budoucnosti. A víš kdy ti tyhle fórky dojdou? Ve chvíli kdy se potkáme >:-[]
Avatar - Emel
Radikalni..
| 22. 5. 2015
Jo, současná A7 taky zapadne do šedi ulic... ach jo :no:
Avatar - VDC
hm
| 22. 5. 2015
Co je na tom radikálního? FL současný A7.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku