Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

BharatBenz přepracoval nákladní vozidla a autobusy pro Indii

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 6. 2. 2020 • 20:30
6
1
Zobrazit náhledy (6)
BharatBenz

Indická značka BharatBenz, patřící pod křídla společnosti Daimler Trucks, zmodernizovala svá střední i těžká nákladní vozidla a autobusy.

Značka BharatBenz byla představena začátkem roku 2011. V roce následujícím byla odhalena první vozidla této značky a otevřen výrobní závod, který v roce 2015 doplnil nový výrobní podnik v Čennaj, v jihovýchodní části Indie.

V současnosti nabízí BharatBenz pestrou paletu středních a těžkých nákladních automobilů, které doplňují autobusy na podvozcích nákladních vozidel. Modernizace modelů značky BharatBenz souvisí se skutečností, že Indie v letošním roce pouhé tři roky po zavedení emisní normy BS IV (ekvivalent Euro 4) přechází na BS VI (ekvivalent Euro 6) a zcela vynechává BS V.

BharatBenz v souvislosti s novou emisní normou uvádí svá vozidla s motory, které splňují BS VI s předstihem před tím, než vstoupí v dubnu 2020 v platnost. Zároveň došlo k lehkému omlazení vzhledu předních partií středních i těžkých nákladních automobilů.

Součástí modernizace se stalo i představení nových asistenčních systémů ProfitTechnology +, zaměřených na zvýšení bezpečnosti i komfortu v kabině spolu se snížením spotřeby paliva. Truckonnect a Bus Connect pak představují telematická řešení, která umožňují operátorům sledovat a analyzovat svá vozidla v reálném čase, což se pozitivně projevuje na snížení provozních nákladů.

BharatBenz od uvedení prvních vozidel na trh před osmi lety již vyrobil více než 100.000 nákladních automobilů a autobusů. V současnosti jsou pod touto značkou vyráběna vozidla s celkovou hmotností 9 až 55 tun a školní, linkové i turistické autobusy i samostatné autobusové podvozky. Prodejní a servisní síť značky BharatBenz nabízí více než 235 míst v Indii a neustále se rozšiřuje.

Zdroj: Daimler Trucks

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly
Avatar - CICERO
6. 2. 2020 15:22
čau lidi :D
Co mi tu navykláddate o co2 ? :D

Ne jako pěkný... i indie má ´´euro 6´´ dekujeme bharat benz, co ted ? EU není na vrcholu? vždycky mame nejnovější ojro normy, vyšší něž předchozí, první my ! Sme na vrcholu !!!

Děkujeme svazáci :-! :-[]

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku