Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

BMW M3 Touring je tu. Díky úniku si ho můžeme prohlédnout s předstihem

Jan Zajíc Jan Zajíc 15. 6. 2022 • 14:28
34
17
Zobrazit náhledy (34)
BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring

BMW M3 Touring, první "em-trojka" s praktickou karoserií kombi, se má veřejnosti oficiálně představit až za několik dní. 

Automobilka premiéru naplánovala na Festival rychlosti v Goodwoodu, který začíná 23. června. Díky úniku si však novinku můžeme prohlédnout s předstihem.

Na instagramovém profilu wilcoblok se totiž objevily čtyři snímky vozu, který vypadá přesně tak, jak bychom od nové M3 Touring očekávali: černý kombík s černými koly zaujme svalnatými boky, sportovními nárazníky, charakteristickými "emkovými" zrcátky, výraznými prahy, zadním střešním spoilerem, velkým difuzorem a nechybějí samozřejmě čtyři kulaté koncovky výfuku.

Únik nám však poskytuje také pohled do interiéru. V něm vidíme karbonové dekory, typický M volant a sportovní sedadla, která jsou některými lidmi milována, jinými proklínána. Tušíme ale, že BMW nabídne i klasičtější sedačky.

A všimněte si palubní desky, zdá se, že M3 Touring přichází s architekturou známou například z elektrického modelu i4. Jsou tu tedy dva na sebe navazující displeje a ubylo tlačítek. Zmizel například panel pro ovládání klimatizace.

Video se připravuje ...

Co se techniky týče, očekává se třílitrový přeplňovaný řadový šestiválec o výkonu 375 kW, spojený s osmistupňovou automatickou převodovkou a pohonem všech kol xDrive se specifickým naladěním pro M modely.

Vypadá to tedy, že zůstává už jen jedno poslední tajemství: kolik bude BMW M3 Touring stát? Dozvíme se to snad už brzy.

Doporučujeme

Témata
Avatar - iudex
16. 6. 2022 12:23
Re: Bobier gryže
Čo je zlé na ultrarýchlom sťahováku? :-[]
Avatar - iudex
16. 6. 2022 12:22
Re: Zajícovo oblivion
Presne to ma zarazilo. Asi redaktorovi ušlo, že 3er bola aktuálne faceliftovaná a dostala nový interiér, tak je logické, že M3 Touring dostane túto novú palubovku. Preto potom píše blbosti o architektúre i4. 8-s
16. 6. 2022 12:09
Re: Re: Bacha únik...
Naopak vypadá skvěle i v propagační zelené či svítivě žluté. Mě se to líbí a jestě více s tím co vymyslel Vorsteiner, ale trochu bych se bál o chladič protože tou dírou hravě projde zajíc
16. 6. 2022 11:24
Re: Re: Bacha únik...
No a neni, u přdedchozích generací to bylo jedno. Mohla být barva jakákoliv a auto vypadalo skvěle. Teď aby se na něj dalo alespoň trochu koukat, musí být tmavě šedé nebo černé, aby ten přední hnus zanikl :no:
Avatar - pradeda777
16. 6. 2022 10:11
Re: Bobier gryže
Mě kombíky nikdy nepřišly na chuť. Já je vždy považoval za jakési menší stěhováky. Ale nakonec mě vytrestali, když mi do techničáku pro M140i pod typ vozu napsali kombi...... :D Ale popravdě řečeno 5 dveřové provedení má ke kombi docela blízko..... :D