Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

BMW X5 M a X6 M 2015 s doplňky od M Performance Parts

Michal Fokt Michal Fokt 1. 2. 2015 • 20:46
21
17
Zobrazit náhledy (21)
BMW X5 BMW X5 BMW X5 BMW X5 BMW X5 BMW X5 BMW X5 BMW X5 BMW X5 BMW X5 BMW X5 BMW X5 BMW X5 BMW X5 BMW X5 BMW X5
Mnichovská automobilka láká majitele nových rychlých SUV X5 M a X6 M na novou kolekci továrního optického tuningu M Performance Parts.

Nová generace nadupaných SUV X5 M a X6 M od BMW se představila na podzim loňského roku a před necelými dvěma měsíci už se Bavoři blýskli prezentací možností, které skýtá divize Individual. Ani tím ale možnosti vylepšování obou aut nekončí, teď přichází nabídka od jiné divize - M Performance Parts.

V tomto případě je sice škála vylepšení výrazně užší, o to více ale bude na autech vidět, protože jejím cílem je zvýraznit sportovní charakter velkých SUV s přeplňovanými osmiválcovými motory. Zvolit můžete kompletně černé ledvinky masky chladiče a rámeček ozdobného výdechu za předním blatníkem, karbonové kryty vnějších zpětných zrcátek nebo efektní trikolórové polepy karoserie.

O něco více se můžete odvázat v interiéru. Ten lze vylepšit kovovými pedály a opěrkou pro levou nohu, volantem v kombinaci karbonu a semiše, karbonovými dekory na palubní desce, výplních dveří a středovém tunelu, volič převodovky nevyjímaje, ale třeba i podsvícenými prahovými lištami, speciálními koberečky nebo třeba klíčenkou v kombinaci alcantary a karbonu.

Dá se očekávat, že tohle je jen první vlna customizace, později se patrně objeví také nové designy kol M Performance Parts, sportovní výfuky a modifikace řídící jednotky.

Související články

Témata
Avatar - flyboyeda
3. 2. 2015 00:12
Re: Tuhle hrůzu bych zakázal
prej ultrarychlé, ty jsi vážně komik
Avatar - flyboyeda
3. 2. 2015 00:11
Re: Tuhle hrůzu bych zakázal
jestli nejsou na odhrabování sněhu, tak jsou na hov-no
Avatar - Machýrek
2. 2. 2015 19:01
Re: Tuhle hrůzu bych zakázal
Ty si opravdu myslíš, že ty spojlery jsou na odhrabování sněhu?
Avatar - white label
2. 2. 2015 17:54
Bez citu pro detail
Tohle někdo přepískl:
[odkaz]
Čím širší pruhy, tím víc adidas..., ale pokud je to edice k MS v ledním hokeji (teď v Praze/Ostravě), pak to má naopak nespornou grafickou logiku.
Avatar - habanero1
2. 2. 2015 15:29
Re: Tuhle hrůzu bych zakázal
Proč dement? Je to prostě obrovské, ultrarychlé auto s vyšší světlou výškou. Proč by to někdo nemohl chtít? Proč si asi lidi kupujou SUV, aby jezdili v terénu? Ne. Prostě je jim v tom dobře a cítí se bezpečněji.
Články odjinud