Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Chrysler Neon za 450 tisíc: tichý Američan

Ondřej Láník Ondřej Láník 21. 9. 2005 • 23:39
135
Konec léta přinesl zajímavou akční nabídku. Americký Chrysler Neon se nyní v omezeném počtu prodává za 450 tisíc Kč. Za to dostáváte sedan s motorem 2.0 (97 kW) s ABS, ETC, čtyřmi airbagy, tempomatem a koženým čalouněním sedadel.

Chrysler Neon si během své evropské karieéry ani ve svém posledním vydání nezískal příliš velkou popularitu. Nyní jej český dovozce nabízí v omezeném počtu za zajímavou cenu 450.000,-Kč.

Čtyřdvéřový sedan s pohonem předních kol a víceprvkovou nápravou vzadu má vnější rozměry 4390x 1715 x 1421 mm a rozvor 2667 mm. Dvoulitrový zážehový motor má nejvyšší výkon 97 kW při 5550 ot./min, točivý moment vrcholí hodnotou 180 Nm při 4750 ot./min. Kombinovaná spotřeba činí 7,9 l/100 km, nejvyšší rychlost rovných 200 km/h.

Standardní výbava modelu v akci obsahuje ABS, ETC, manuální klimatizace, přední a boční airbagy, tempomat, kožené potahy sedadel, vyhřívaná přední sedadla, elektricky výškově nastavitelné sedadlo řidiče, elektricky ovládaná přední okna, dálkově ovládaná a elektricky vyhřívaná zrcátka, 15" disky kol z lehkých slitin, mlhová světla, záruka 2 roky / 100 000 km.

Metalický lak je v ceně, za rádio s CD přehrávačem příplatíte 9.900,-Kč.

Související články

Témata
22. 9. 2005 22:20
Re: Pro Lonese
Heleď, já jsem v pohodě, tys, jak koukám také v pohodě, a pozor - Lones je také v pohodě. Nepřeceňuj najeté kilometry jakožto vstup do autoráje. To já bych sice mohl aspirovat rovnou na profesůru, ale zas nemám tolik encyklopedických znalostí, třeba jako Lones. Obě skupiny, jak praktici tak teoretici (mám-li to takto vymezit) tu koexistují k oboustrannému pozitivu. To je můj názor. Lones není fanatik, miluje auta z USA a nemyslím, že bychom měli negativně hodnotit jeho příspěvky. Jsou zásadně přínosné (podle mně) a pochop, že se musí občas razantněji bránit, když čelí útokům nás neamerikanoautofilů. P.S. Znám ho osobně - prozradím ti na něj jeden drb - velice inteligentní člověk se smyslem pro humor... toho sis ale asi všiml. P.S. To dělení pro Lonese - :-) ;-) :yes:
22. 9. 2005 22:08
Re: Protože zákonitě, když ty budeš vě předu a ten černoch b
Olda Šetrný by uměl i tohle >:D , ale vysvětli jsi to krásně :-) Jo, tenkrát na západě... P.S. Je to logická praxe - jde o kontrolu situace. A tipnu si, že nejsi daleko od pravdy...
21. 9. 2005 19:32
Re: Fikce pěti kouzelných bodů
Jo. A pozor na to zastarávání... to je také evergreen. Když to máš a jezdíš s tím, je to eso, jak to prodáš, nebo nahraděj jeden model novým, pak je to zastaralé... Tohle asi pasuje na závody, ale pro běžnou jízdu, když vlezeš do getei IV, budeš spokojenej. A dlouho. Ten Neon... když ho sem dovezli, tak to byla obrovská pecka, hlavně z toho pohledu, že měl hodně poamericku představené čelní sklo a to uvnitř dělalo dojem obrovského vnitřního prostoru, navíc dvoulitr... no to byl už motor. No, a přesto se tu nechytil... já nevím, jestli to bylo cenou, ale tak nějak mi připadal vždycky moc jednoduchý... Každopádně za ty peníze je to výborná koupě.
21. 9. 2005 18:09
Re: trochu koření navíc
:-)
21. 9. 2005 18:00
Re: Proč ta zloba?
To je fajn, žes tady. Já se musel párkrát mrknout k čemu že tady dnes píšem, jestli náhodou ne k článku Cadillac koupil Lonese. :-) ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku