Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Clarkson, Hammond a May se po čase ozvali fanouškům. Mají pro ně důležitý vzkaz

Ondřej Mára Ondřej Mára 25. 3. 2020 • 01:57
28
Zobrazit náhledy (28)
James May The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour

Známá trojice britských moderátorů se po delší době ozvala s poněkud neobvyklým vzkazem pro své fanoušky. A i když je určen především pro britské fanoušky, zcela stejně se dá uplatnit i pro ty české.

Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May společně vystupují v motoristickém pořadu The Grand Tour, kromě toho však společně vlastní i motoristickou sociální síť DriveTribe, prostřednictvím které poslali svým (nejen) britským fanouškům neobvyklý vzkaz.

Britská vláda totiž kvůli epidemii nového koronaviru přistoupila k opatření, se kterým se v Česku potýkáme již druhý týden. Vyhlásila totiž karanténu a omezila volný pohyb osob na nezbytné minimum. A naši oblíbení moderátoři se rozhodli toto nařízení podpořit svým tradičně neobvyklým způsobem.

Každý z nich připravil krátké video, které následně nahráli na DriveTribe. Správci stránky pak videa sestříhali do jednoho, které následně umístili na YouTube kanál. Vzkaz videa je sice jednoduchý, každý z moderátorů k němu však přistoupil celkem originálně.

Například Jeremy Clarkson začal slovy: „Když se mi řekne, abych něco udělal, reaguji běžně děláním přesného opaku. Dělal jsem to tak celý život. Ale v tomto případě ne.“ Clarkson je tak odhodlaný splnit žádost premiéra Johnsona a zůstat doma. Důvod je přitom jednoduchý.

Pokud půjdeme ven, existuje velká šance, že bychom mohli infikovat někoho, kdo je starý a křehký… jako třeba James May. A přejete si snad mít na svědomí smrt Jamese Maye?,“ pronesl Clarkson se svým tradičním šibalským pohledem.

Se stejnou výzvou se pak přidává i Hammond, který přitom sedí na nízké stoličce a jeho žena Amanda mu zrovna upravuje účes. Hammond přitom drží v náručí „nesmírně roztomilého psa,“ protože si uvědomuje, že tahle neobvyklá kombinace by mohla k videu přitáhnout ještě více lidí, které tak může oslovit.

A na závěr se objeví i James May, který přidá jen velice krátký vzkaz. Od Lucy Brown z DriveTribe totiž dostal žádost, aby promluvil o povinnosti zůstat doma a přidal také něco málo o práci z domova. Z toho už ale evidentně tolik nadšený nebyl a video vzápětí končí.

Vzkaz všech nahrávek je ale jasný a kromě britské veřejnosti platí stejně i pro tu českou. Pokud můžete, zůstaňte doma. Riziko nehrozí jen vám, ale i ostatním.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku