Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dálniční agresor č.2, zn. předjet a brzdit

David Bureš David Bureš 2. 1. 2011 • 20:29
210
Konec roku 2010 přinesl mimo mrazivého počasí taky druhou velkou kauzu v níž hraje hlavní roli agresivita na silnicích.

Policie tento týden zadržela muže, který na dálnici D1 trestal pomalu jedoucí řidiče. Vyšetřovat ho bude na svobodě.

Majitel černobílého Mercedesu-Benz ML 63 AMG se minulý týden na dálnici D1 ve směru na Brno minimálně dvakrát rozhodl potrestat řidiče, kteří jej měli v rychlém pruhu brzdit.

Objel je proto zprava a následně prudce zabrzdil. V prvním případě donutil za sebou jedoucí Ford Escort zcela zastavit v levém jízdním pruhu. Při druhém incidentu na 30. kilometru dálnice nestačil řidič pomalejšího vozu zabrzdit a došlu ke kolizi.

Řidič nabouraného zeleného Mercedesu-Benz S 500 i jeho syn vyvázli bez zranění, škodu na jejich autě však policie vyčíslila na 200 tisíc korun.

Agresivní řidič černobílého mercedesu s espézetkou končící číslicemi 2222 se pak obořil na vyšetřující policisty, které zastrašoval slovy, že „si ukousli příliš velké sousto.“

Podle policie hrozí pachateli za pokus o těžké ublížení na zdraví a poškozování cizí věci 5 až 12 let vězení. Třiačtyřicetiletý manažer nejmenované stavební firmy bude vyšetřován na svobodě.

Incident připomněl březnovou nehodu Luboše Laciny, manažera plzeňského pivovaru, který na dálnici D1 vytlačil pomaleji jedoucí řidičku Mazdy ze silnice. Středočeský krajský soud jej v listopadu odsoudil k pěti letům vězení a k sedmiletému zákazu řízení automobilu. Proti rozsudku se však Lacinův právník na místě odvolal a na další jednání soudu se zatím čeká.

Témata
4. 1. 2011 18:03
Re: Asi si budu vyčítat,
Hory, mozgog: přiznám se, že jsem netušil, že někteří lidé budou mít takovej problém s pochopením - i když možná obsáhlejšího - psaného textu.

Smím se zeptat, kde jsem se zastával psychopata? Ono totiž já vo voze, vy dva vo koze.

Nu což, zkusím to po dobrým, pomůžu si příslovím "chytrénu napověz..." : čtěte, pánové, ještě jednou, možná to bude lepší!

mozgog: můžu poprosit o vysvětlení paralely s "bazarovýma ojetinama", please?
4. 1. 2011 08:33
Re: Asi si budu vyčítat,
Nemyslím, že tady někdo chce, aby toto individuum nebylo potrestáno. Pointa je jinde.
4. 1. 2011 07:15
Re: ?
Nebud zvedavej, budes brzo blbej.
Avatar - Dinar
4. 1. 2011 06:50
Re: Jak "točvolant" k penezum prisel...
Ano, tady se krásně ukazuje, jak platné je ono GTIho slavné "otevři svou garáž, hledíš na sebe." Na tohle "vytuněné" amg s buranskou spz se stačí podívat, a hned víš, s kým máš tu čest. Jeho majitel opravdu premiovým člověkem být nemůže, říká to svým autem naprosto jasně. ;-)
Avatar - Dinar
4. 1. 2011 06:44
Re: Není černobílých mercedesů.......
:yes: :yes: ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud