Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dopravní panoptikum: Nejhorší odtah a parkovací místo v historii lidstva

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 23. 6. 2022 • 22:06
22
3
Zobrazit náhledy (22)
Odtahovali jsme auta s propadlou STK Odstavené auto bez STK Vrak bez SPZ Vrak s SPZ Zákazníci autoservisů Auto stojí na chodníku Problém s odstavenými vraky se přesune z ulic na sběrná parkoviště (na starší fotce Praha-Dubeč), kde budou auta čekat, až doběhnou zákonné lhůty před likvidací Co dělat, když vám někdo parkuje před vraty Co dělat, když vám někdo parkuje před vraty Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Parkování v Praze Volkswagen Golf s parkovacími senzory pro snadnější parkování.

Nový díl Dopravního panoptika zase přináší mix toho nejkurióznějšího, co můžete na světových cestách zažít. Naštěstí byl poblíž někdo s kamerou.

Nepovedených odtahů aut je plný internet, ale jak vypadá ten skutečně nejhorší? To vám ukáže dnešní díl Dopravního panoptika, který zase jednou nepřichází s konkrétní tématikou, ale věnuje se motoristickým kuriozitám napříč nejrůznějšími „žánry“.

Kromě špatného odtahu se můžete těšit na seznámení se s nejhorším parkovacím místem všech dob. Řidič si příště dvakrát rozmyslí, kde své čtyřkolové přibližovadlo odstaví. A pokud máte ještě trochu času navíc, níže přikládáme dřívější epizodu věnovanou strastem se sníženými podvozky. Rozhodně stojí za zhlédnutí!

Související články

Témata
24. 6. 2022 08:00
Zdá sa...
...že Youtube je pre ACZ nevyčerpateľným zdrojom informácií. Pre ACZ je to nový diel, ale nie je tam ani jedna pasáž, ktorú by som už x-krát nevidel, pretože na nete sa tieto "kuriozity" piatej cenovej povaľujú až pekelne dlho. V redakcii asi majú čitateľov za debilov, ktorí inam ako na ACZ nechodia...
24. 6. 2022 05:15
Re: Autorovi komentáře
Podle počtu :no: má autor rozvětvené příbuzenstvo.
Avatar - Stejsn
23. 6. 2022 20:24
Autorovi komentáře
doporučuji se dovzdělat, ohledně toho fiata na začátku videa. A to nejlépe na vašem vlastním webu

https://www.auto.cz/…-trikolka-139502
Články odjinud