Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Druhá generace Mitsubishi ASX by mohla dostat plug-in hybridní variantu Evo

Ondřej Chamilla Ondřej Chamilla 28. 4. 2015 • 22:01
30
2
Zobrazit náhledy (30)
mitsubishi novemodely crossover mitsubishi novemodely crossover mitsubishi novemodely crossover mitsubishi novemodely crossover mitsubishi novemodely crossover mitsubishi novemodely crossover mitsubishi novemodely crossover mitsubishi novemodely crossover mitsubishi novemodely crossover mitsubishi novemodely crossover mitsubishi novemodely crossover mitsubishi novemodely crossover mitsubishi novemodely crossover mitsubishi novemodely crossover mitsubishi novemodely crossover mitsubishi novemodely crossover mitsubishi novemodely crossover mitsubishi novemodely crossover mitsubishi novemodely crossover mitsubishi novemodely crossover mitsubishi novemodely crossover mitsubishi novemodely crossover mitsubishi novemodely crossover mitsubishi novemodely crossover mitsubishi novemodely crossover
Mitsubishi Lancer Evolution se s námi již definitivně loučí. Dlouho se hovoří, že nástupcem tohoto sportovního modelu by mohl být hybrid na bázi SUV a nyní se již spekuluje o druhé generaci vozu ASX.

Prezident Mitsubishi Tetsuro Aikawa se v rozhovoru pro britský magazín Autocar nechal slyšet, že příští generace slavného Eva bude vycházet ne z modelu Lancer, ale z SUV ASX. Půjde o crossover s plug-in hybridním pohonem, který ale vznikne až na bázi příští generace ASX.

Budoucí menší SUV již avizovala studie XR-PHEV II koncept na letošním ženevském autosalonu. Vůz bude představen příští rok, ale výkonná varianta je podle Aikawy hudbou budoucnosti a její vznik se bude odvíjet od úspěchu standardní varianty. Mitsubishi má již zkušenosti se zvláštními sportovními variantami, v minulosti se objevil například model Pajero Evolution s atmosférickým šestiválcem o výkonu 194 kW.

Související články

Témata
28. 4. 2015 20:52
Re: Z SUV se nikdy nemůže
neni SUV jako SUV [odkaz]
28. 4. 2015 13:14
Z SUV se nikdy nemůže
stát plnohodnotný nástupce Eva,může to být rychlé,univerzální ale nikdy ne ostré sportovní auto.No nic,v budoucnu se budu muset poohlédnout jinde,když bůh dá,tak bych to viděl buď na WRX,Megan RS nebo možná Civic Type-R.Anebo možná taky nic,když bůh nedá.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud