Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

FlixBus přidává nové zastávky v Krkonoších

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 24. 11. 2018
19
Zobrazit náhledy (19)
Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth
Společnost FlixBus na trase mezi Prahou a polskou Vratislaví přidává na základě vysoké poptávky nové víkendové spoje a zastávky v Krkonoších.

Autobusový dopravce FlixBus nabízí nově od 23. listopadu letošního roku na trase mezi Prahou a polskou Vratislaví čtyři víkendové spoje týdně. Nově budou zelené autobusy stavět i ve Smržovce, Tanvaldu, Kořenově a Harrachově. Krkonoše tak získají další přímé spojení s Prahou a nově i nízkonákladovým letištěm ve Vratislavi.

Na stránkách společnosti FlixBus přibývají další pravidelné spoje, které posílí zejména nabídku víkendových cest. Dopravce přitom v nedávné době autobusová spojení mezi Prahou a Polskem už jednou navyšoval, na začátku listopadu přidal přes 50 nových spojů týdně do Vratislavi, Varšavy nebo Gdaňsku.

V rámci nového spojení mezi Prahou a Vratislaví jsou od konce letošního listopadu k dispozici již zmiňované zastávky ve Smržovce, Tanvaldu, Kořenově a Harrachově. V případě, že budou zákazníci tímto spojem chtít vyrazit na lyže, je cena za přepravu nadrozměrného zavazadla při platbě u řidiče FlixBusu 19 Kč.

Nové spoje budou odjíždět z Prahy v pátek a v neděli v 18:15, do Smržovky dorazí v 19:41, do Tanvaldu dorazí v 19:51, do Kořenova v 20:02 a v Harrachově budou stavět na zastávce sklárna v 20:13. Pokračovat budou dále do Polska a na konečnou do Vratislavi přijedou autobusy ve 23:00.

Na cestu zpět pak vyrazí každý pátek a sobotu v 7 hodin ráno, z Harrachova budou odjíždět v 9:47, z Kořenova v 9:58, z Tanvaldu v 10:09 a ze Smržovky o deset minut později. Na konečnou do Prahy na ÚAN Florenc dorazí v 11:45 hod. Ceny jízdenek pro celou trasu začínají na 299 Kč, mezi Harrachovem a Prahou od 75 Kč.

Související články

Témata

Diskuse: Přidat názor

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku