Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

FlixBus zavádí nové noční autobusové spojení z Brna do Alp, Benátek a Milána

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 7. 7. 2019 • 17:46
18
1
Zobrazit náhledy (18)
Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus

Společnost Flixbus zavádí nové noční autobusové spojení z Brna do Milána. Na trase je naplánováno několik zajímavých zastávek jako Klagenfurt, Villach, Benátky nebo Padova.

Společnost FlixBus na přelomu letošní června a července zahájila provoz nového každodenního spojení z Brna do rakouských Alp, Benátek a Milána. Zelené autobusy vyjíždějí na sever Itálie každý den v 20.40 hod. a jezdit budou celoročně.

„Dlouhodobě se snažíme obyvatelům regionálních měst zpřístupnit evropské metropole, ideálně přímým spojem. Nové spojení ale kombinuje více důvodů k cestování dohromady. Benátky potěší milovníky historie, do Milána se jezdí na nákupy. Přímé spojení do Klagenfurtu uvítají ti, kdo prahnou po výletu do přírody a turistice,“ uvádí mluvčí FlixBusu Martina Čmielová.

Spoje na této trase vyjíždějí z polského Krakova. Kromě spojení se severem Itálie tak přibude i další možnost cestování mezi Brnem a Polskem. Z Brna do Milána vyjíždí autobusy každý den ve 20.40, do Milána dorazí v 10.25 ráno. Dále staví ve 2.20 v Klagenfurtu, ve 3.05 ve Villachu, v 6.15 v Benátkách na letišti, v 6.40 v Benátkách a v 7.15 v Padově.

Na zpáteční cestu vyjíždí FlixBus každý den z Milána v 16.05, z Padovy v 19.15, z Benátek v 20.15, z Villachu v 23.25 a z Klagenfurtu deset minut po půlnoci. Příjezd do Brna je naplánován na 5.50 ráno. Cestující mohou zakoupit jízdenky online na www.flixbus.cz, přes mobilní aplikaci dopravce nebo v kamenných prodejnách a cestovních agenturách. Cena jízdenky z Brna do Milána začíná na 349 Kč.

FlixBus působí na českém dopravním trhu druhým rokem. Celkem nyní zelené autobusy jezdí do 28 zemí a více než 2000 destinací, každý den lze vybírat z nabídky přes 350.000 různých spojení.

Zdroj: FlixMobility GmbH

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku