Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Honda Civic Type R spustila konfigurátor. Představuje všechny barvy

Dominik Kovář Dominik Kovář 26. 7. 2022 • 07:34
48
8
Zobrazit náhledy (48)
Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R

Konfigurátor je spíše vizualizací toho, jak bude nová Honda Civic Type R vypadat v každém z pěti dostupných barevných provedeních.

Dlouho očekávaná premiéra nové generace japonského ostrého hatchbacku v podání Hondy je již za námi. V pořadí šestá generace Hondy Civic Type R je v posledních dnech velkým tématem. Automobilka se proto rozhodla ještě trochu podpořit očekávání automobilových nadšenců pomocí konfigurátoru.

Ten vlastně odkazuje pouze na barevná provedení, ve kterých bude nový Civic Type R dostupný. Konkrétní parametry motoru a další technické údaje nenalezneme ani zde - automobilka si je nadále drží v tajnosti. V konfigurátoru pomocí doplňujících informací pouze potvrzuje, že vůz bude disponovat známým dvoulitrovým čtyřválcem VTEC Turbo v kombinaci se šestistupňovou manuální převodovkou.

V konfigurátoru si nový Civic Type R můžeme zobrazit v pěti dostupných lakováních - modrá Boost, červená Rallye, šedá Sonic, černá Crystal a bílá Championship. Tady si vybere každý, protože Civic Type R vypadá ve všech dostupných barvách naprosto skvěle.

Video se připravuje ...

Co ostrému Civicu zůstane bez ohledu na výběr barvy, jsou devatenáctipalcová černě lakovaná kola, černá zpětná zrcátka a také černý zadní spoiler. Změnu nelze provést ani v červeně zářícím interiéru, což se nemusí líbit každému. Ale taková prostě Honda Civic Type R je a tak je to naprosto v pořádku.

Při nahlížení na exteriér i interiér připnula Honda k několika částem vozu doplňující informace, kterými dovoluje potenciálním zájemcům čím dál více nový Civic Type R poznávat. Pro příklad můžeme zmínit přepracovaný výfukový systém, který kromě lepšího akustického ozvučení má pomoci k lepším technickým parametrům oproti předchozí generaci.

Vše již jinak bylo řečeno při premiéře a více zatím z Hondy v následujících týdnech nedostaneme. Pokud byste si měli vybírat nový Civic Type R, ve které z dostupných barev vás oslovil nejvíce?

Doporučujeme

Témata
Avatar - Ham.
27. 7. 2022 11:35
Re: Re: Modrá je dobrá
Černé disky nabízí kde, kdo. Ale jenom a pouze jeden typ černých disků v nižší střední třídě, to jsem ještě neviděl, v tom asi bude mít Honda "prvenství".
27. 7. 2022 10:05
Re: Re: Modrá je dobrá
Samozrejme mas pravdu, ale to nie je problem iba hondy
Avatar - lamal
27. 7. 2022 09:18
Re: Modrá je dobrá
To nie je fotka, ale render, moc by som si z neho usudky nerobil. Z fotiek, ktore som videl mi prisli 19 uplne dostocne, ale je fakt ze diskovy masochizmus nepozna hranic... https://th.bing.com/…93228c43df46ee64?…
Avatar - Emel
27. 7. 2022 09:13
Re: Modrá je dobrá
Ta úvodní fotka to ukazuje... ty kola vypadaj malý - 19" na kompaktu :-)
Avatar - Ham.
27. 7. 2022 08:31
Re: Modrá je dobrá
No věřím, že pro automobilku velikosti Hondy by nabídka jiných disků a jiného kusu hadru do interiéru neměl být žádný problém, ale asi mají pocit, že jedině oni vědí co je hezké a to tlačí na sílu. Podle mě minimálně v EU ke své škodě.